Kamera samochodowa rejestrator Xblitz Z9

219,00 zł
Brutto

 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/z9/1.jpg

Wideorejestrator XBLITZ Z9 + SanDisk 64GB

Cechy :

 1. Kąt widzenia 140
 2. Tryb parkingowy
 3. G-Sensor
 4. Nagrywanie w pętli
 5. Wide Dynamic Range

JAKOŚĆ FULL HD

Xblitz Z9 rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość nagrania. Dzięki wysokiej rozdzielczości - filmy są ostre, pełne szczegółów i detali. Z Xblitz Z9 masz pewność, że nic nie przeoczysz.

TWARDA JAK SKAŁA

Do stworzenia Xblitz Z9 wybraliśmy najwyższej klasy materiały. Obudowa została wykonana z polerowanej warstwy metalu, dzięki czemu nie tylko jest wytrzymała, ale także świetnie się prezentuje.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/z9/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/z9/3.jpg

MAŁY ROZMIAR WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Nasza kamera doskonale wpisuje się w myśl powiedzenia „w małym ciele DUŻY DUCH”. Xblitz Z9 zaprojektowany został w oparciu o najwyższej jakości komponenty zamknięte w bardzo kompaktowej obudowie. Mimo tak małych gabarytów udało się umieścić z tyłu.

AUTOSTART/STOP

Dzięki funkcji automatycznego startu i zatrzymania nagrywania kamera zaczyna nagrywać w momencie uruchomienia samochodu i kończy w momencie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki, co czyni ją niezwykle prostą w obsłudze.

FUNKCJA WDR

Wide Dynamic Range - to funkcja pozwalająca zarejestrować kamerze więcej szczegółów, zwłaszcza w niedoświetlonych sceneriach.

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową zaczynie nagrywać rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd.

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/z9/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/z9/5.jpg

NAGRYWANIE W PĘTLI

Nośnikiem danych kamery Xblitz Z9 są karty pamięci microSD . Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików - plikami nowszymi.

Dane techniczne:

 1. Procesor : Jl5601
 2. Sensor : GC2023
 3. Wyświetlacz : TFT 2 cale
 4. Obiektyw : 6G
 5. G-SENSOR : Tak
 6. Rozdzielczość wideo : max. 1920x1080
 7. Format video : .MOV
 8. Karta pamięci : obsługa kart pamięci microSD
 9. Nagrywanie w pętli : Tak
 10. Audio : Wbudowany mikrofon/głośnik
 11. Typ zasilania : USB 5V

W zestawie:

 1. Kamera Xblitz Z9
 2. Zasilacz
 3. Przewód USB
 4. Czytnik kart pamięci
 5. Uchwyt mocujący
 6. Instrukcja obsługi
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/z9/6.jpg