Kamera samochodowa rejestrator w lusterku Xblitz Prism

229,00 zł
Brutto


 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/1.jpg

Wideorejestrator XBLITZ PRISM + SanDisk 64GB

Cechy :

 1. Design -Xblitz Prism zachwyca nowoczesnym designem. Lusterko idealnie wkomponuje się we wnętrze każdego samochodu. Nieskazitelna tafla lustra zapewnia świetną widoczność, a aluminiowa obudowa tylko dodaje uroku.
 2. Full HD - Xblitz Prism rejestruje obraz w rozdzielczości fHD, co zapewnia najwyższą jakość nagrania. Dzięki wysokiej rozdzielczości filmy są pełne detali.
 3. Ekran dotykowy - Obsługa kamery Xblitz Prism jest niezwykle intuicyjna, dzięki 5-cio calowemu wyświetlaczowi IPS z panelem dotykowym. Dla twojej wygody zaprojektowaliśmy menu tak, by było jak najprostsze w obsłudze i by nie rozpraszało cię podczas jazdy.
 4. Tryb parkingowy - to funkcja, dzięki której twój samochód jest bezpieczny . Urządzenie w przypadku wstrząsu spowodowanego np. Stłuczką parkingową zacznie nagrywać rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideorejestrator chronił twój pojazd.
 5. G-sensor -  odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.
 6. Nagrywanie w pętli Loop recording nośnikiem danych Xblitz Prism są karty pamięci microsd. Dzięki tej funkcji nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików - plikami nowszymi.
Xblitz PRISM jest profesjonalnym wideorejestratorem montowanym w lusterku wstecznym samochodu, który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz PRISM będziesz na niego gotowy. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym, dotykowym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 5 cali.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/2.jpg

NIEPOZORNY

Wideorejestrator Xblitz PRISM nie zajmuje dodatkowego miejsca w twoim samochodzie, ponieważ kamera samochodowa jest montowana w miejscu lusterka wstecznego i skutecznie je zastępuje. Dzięki temu rozwiązaniu, żadne dodatkowe urządzenie nie zasłania twojego pola widzenia i możesz skupić się na jeździe. Kamera samochodowa Xblitz PRISM jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz PRISM rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Potężny, szklany obiektyw 4G posiada kąt widzenia 140 stopni który zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz PRISM.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/3.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/4.jpg

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz PRISM korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz PRISM dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz PRISM.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/5.jpg

LUSTERKO WSTECZNE

Wideorejestrator Xblitz PRISM jest w kształcie lusterka wstecznego i pełni tę rolę równie dobrze, co lusterko które miałeś zawsze w swoim samochodzie. Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cala znajduje się po prawej stronie lusterka, dzięki czemu możesz widzieć odbicie drogi za sobą oraz materiał wideo drogi znajdującej się przed tobą w tym samym czasie. Twoje bezpieczeństwo jest zapewnione z obu stron dzięki kamerze samochodowej Xblitz PRISM.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz PRISM posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/6.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/7.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/8.jpg

WYGODA

Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi, korzystanie z kamery samochodowej Xblitz PRISM jest łatwe i przyjemne. Wszystkie opcje w menu są na wyciągnięcie twojej ręki. Dzięki przejrzystym opcjom i intuicyjnej obsłudze, korzystanie z Xblitz PRISM nie odwraca twojej uwagi od drogi w czasie jazdy.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz PRISM sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

DANE TECHNICZNE

 1. Wideorejestrator jazdy Xblitz PRISM
 2. Kąt widzenia kamery: 140 stopni
 3. Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080
 4. Format wideo/kompresja: AVI H.264
 5. Procesor: GP6248
 6. Sensor: SC2363
 7. Obiektyw: 4G
 8. Wyświetlacz: 5 cali, dotykowy
 9. G-Sensor: TAK
 10. Nagrywanie w pętli: TAK
 11. Rejestracja dźwięku: TAK
 12. Wbudowany głośnik: TAK
 13. Obsługa kart pamięci: Obsługa kart microSD do 64GB
 14. Zasilanie: USB 5V
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/1.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/lusterko_prism/9.jpg