Monitoring

Pokaż opis

Tradycyjne kamery do monitoringu sprawdzają się w wielu sytuacjach, ale nie wtedy, gdy konieczne jest zachowanie dyskrecji. W takich sytuacjach znacznie lepiej sprawdzą się kamery szpiegowskie, małe, nierzucające się w oczy, a jednocześnie rejestrujące obraz w wysokiej rozdzielczości. Kamery tego typu można ukryć zarówno w przedmiotach stanowiących standardowe wyposażenie wnętrz, jak i w elementach odzieży, tym samym czyniąc je niezauważalnymi dla innych osób.

Kamery szpiegowskie doskonale sprawdzają się w przypadkach, w których zależy Ci na sprawdzeniu tego, co się dzieje w domu, czy opiekunka dziecka dobrze spełnia swoje zadania lub co robią Twoi pracownicy w trakcie Twojej nieobecności w biurze. Co więcej, są one dobrym uzupełnieniem tradycyjnego monitoringu – zwłaszcza, że mini kamera szpiegowska zwykle umknie uwadze komuś uważającemu na „tradycyjne” rejestratory obrazu.

Mini kamery w przedmiotach codziennego użytku

Wiemy, w jak różnych warunkach konieczny okazuje się dyskretny monitoring. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, byś miał wiele odmian sprzętu do wyboru. Mini kamera bezprzewodowa wbudowana w zegarek? A może ukryta w krawacie, wieszaku, zapalniczce lub długopisie? Mamy nawet okulary z kamerą. Oczywiście większość modeli posiada również wbudowany czuły mikrofon, pozwalający na nagranie wyraźnego dźwięku.

Wiele z dostępnych modeli można sterować zdalnie, za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera. Pozwala to na automatyczne włączanie, wyłączanie i przekazywanie obrazu na żywo. Niektóre z nich posiadają także funkcję automatycznego wysyłania alarmu w przypadku wykrycia ruchu na rejestrowanym obrazie.

Podkategorie

Aktywne filtry