Kamery IP P2P

Pokaż opis

Chcesz wiedzieć, co się dzieje w Twoim domu, gdy samemu przebywasz poza nim? A może szukasz sprzętu do monitoringu miejsca pracy? W obu wymienionych przypadkach zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty. Kamery IP, które proponujemy, pozwalają na stałe przekazywanie rejestrowanego obrazu prosto do komputera w trybie live.

Co ważne, obok tradycyjnych urządzeń, posiadamy także kamery do monitoringu symulujące „zwykłe” sprzęty codziennego użytku, takie jak zegarek, czy ładowarka. Dzięki tak niepozornemu, typowemu dla sklepów detektywistycznych sprzętowi, możesz prowadzić podgląd z zachowaniem pełnej dyskrecji. Co ważne – nie są to „gadżety”, a w pełni funkcjonalne kamery bezprzewodowe.

Wewnętrzne oraz zewnętrzne kamery wi-fi

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Ci kamera IP zewnętrzna, czy wewnętrzna, w naszym sklepie znajdziesz sprzęt, który zaspokoi Twoje potrzeby. Wśród modeli, które polecamy, znajdują się urządzenia rejestrujące obraz w wysokiej rozdzielczości, a które sterować można nie tylko z poziomu komputera, ale i przez specjalne aplikacje działające na systemach Android oraz iOS.

Zaznaczmy, że proponowane przez nas kamery zewnętrzne są skonstruowane w taki sposób, aby działały w różnych warunkach pogodowych, również w przypadku narażenia na deszcz, a dzięki wyposażeniu w diody podczerwieni mogą nagrywać obraz także w nocy. Warto dodać, ze same rejestratory są łatwe w montażu, dzięki czemu w prosty sposób zainstalujesz je w wybranym przez Ciebie miejscu.

Podkategorie