Słomka składana metalowa rurka wielorazowa EkoStraw - różowa

21,90 zł
Brutto

 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_srebrna/11.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/12.jpg

Ekologiczna składana słomka EkoStraw ze stali nierdzewnej

Łatwo się składa i można ją zginać i manipulować, dzięki czemu można pić z niej pod wygodnym kątem do własnych potrzeb. Ekologiczna słomka wykonana z najwyższej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej i gumy dostosowanej do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz starannemu i dokładnemu wykonaniu picie z tej słomki sprawia, że każdy napój i drink będzie smakował dużo lepiej niż w przypadku standardowej słomki z tworzywa sztucznego. Słomki EkoStraw stworzone zostały z myślą o trwałości i elegancji. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej wzmocnionej niezwykle wytrzymałą powłoką tytanową, idealnie sprawdzają się w każdych warunkach użytkowania. Zestaw o standardowej długości i średnicy, przeznaczony do codziennego użytku.

Łatwe w czyszczeniu

Zamień plastikowe i szkodliwe dla środowiska rurki, na ekologiczne słomki marki EkoStraw. Produkt ten świetnie się sprawdzi zarówno w domu, barze czy kawiarni. Możesz je także podarować w prezencie, którym zadowoli się niejeden miłośnik drinków oraz ekologicznego stylu życia. Jest to produkt wielokrotnego użytku i możesz je łatwo i bez problemu dokładnie umyć po zakończeniu użytkowania. Dzięki zestawowi do czyszczenia w pakiecie możesz łatwo wyczyścić wnętrze i ponownie umieścić słomkę w dołączonym etui.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/10.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/13.jpg

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Słomki EkoStraw wykonane zostały z dedykowanej do kontaktu z żywnością stali i wysokiej jakości gumy. Dzięki wysokiej zawartości chromu i niklu materiał ten jest higieniczny, wytrzymały i odporny na korozję. Stal ta jest wolna od typowych szkodliwych związków takich jak kadm, ołów czy BPA.

Przechowywanie

Etui znajdujący się w zestawie dedykowane jest do przechowywania oraz transportowania słomek.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/15.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/14.jpg

Ekologia

Słomki metalowe EkoStraw są zakupem na lata. Długi cykl życia produktu pozwala na oszczędzanie energii w związku z ograniczeniem procesów produkcyjnych. Ich dodatkowym atutem jest łatwość z jaką poddają się recyklingowi. Przetwarzanie stali nierdzewnej jest ekonomicznie opłacalne, a tym samym realizowane na szeroką skalę. Blisko 60% materiałów użytych do produkcji stali nierdzewnej pochodzi z odzysku.
EKOLOGICZNE – postaw na ekologiczne produkty i zacznij dbać o środowisko i przyszłość swoich potomnych już dziś! Co roku wyrzucamy do środowiska miliony ton plastiku. Najwyższa pora, aby zacząć ratować naszą Ziemię! Bądź eko, a przyroda Ci to wynagrodzi!
WIELORAZOWEGO UŻYTKU – słomki wykonane zostały z wysokiej jakości metalu, który pozwoli na wieloletni okres użytkowania, bez problemu możemy je myć w zmywarce.
PRAKTYCZNE – estaw zawiera praktyczne etui, które pozwala trzymać słomki w jednym miejscu oraz umożliwia zabranie ich ze sobą w teren, na wycieczkę, imprezę, gdziekolwiek chcesz.
FUNKCJONALNE – sprawdzą się zarówno do ciepłych kaw oraz herbat jak i zimnych soków, drinków, koktajli, smoothie itp. Metalowe słomki to świetny pomysł do codziennego użytkowania, a zarazem na spotkania ze znajomymi, rodziną, wesela i wiele innych okazji.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/11.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/16.jpg

Dane techniczne:

  1. materiał – stal nierdzewna i guma
  2. długość ok. 23 cm
  3. średnica 5/8 mm
  4. kolor: różowy

W zestawie:

  1. słomka składana
  2. czyścik do słomki
  3. etui
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_skladana/18.jpg