Ekologiczne metalowe słomki wielorazowe EKOSTRAW - tęczowe

14,90 zł
Brutto

 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_srebrna/11.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/20.jpg

Ekologiczne metalowe słomki EkoStraw

Ekologiczna słomka wykonana z najwyższej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej dostosowanej do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz starannemu i dokładnemu wykonaniu picie z tej słomki sprawia, że każdy napój i drink będzie smakował dużo lepiej niż w przypadku standardowej słomki z tworzywa sztucznego. Słomki metalowe EkoStraw stworzone zostały z myślą o trwałości i elegancji. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej wzmocnionej niezwykle wytrzymałą powłoką tytanową, idealnie sprawdzają się w każdych warunkach użytkowania. Zestaw o standardowej długości i średnicy, przeznaczony do codziennego użytku.

Łatwe w czyszczeniu

Zamień plastikowe i szkodliwe dla środowiska rurki, na ekologiczne słomki marki EkoStraw. Produkt ten świetnie się sprawdzi zarówno w domu, barze czy kawiarni. Możesz je także podarować w prezencie, którym zadowoli się niejeden miłośnik drinków oraz ekologicznego stylu życia. Jest to produkt wielokrotnego użytku i możesz je łatwo i bez problemu dokładnie umyć po zakończeniu użytkowania. Zawarty w zestawie materiałowy woreczek, ułatwi ich wygodne przechowywanie.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/21.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/18.jpg

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Słomki EkoStraw wykonane zostały z dedykowanej do kontaktu z żywnością stali. Dzięki wysokiej zawartości chromu i niklu materiał ten jest higieniczny, wytrzymały i odporny na korozję. Stal ta jest wolna od typowych szkodliwych związków takich jak kadm, ołów czy BPA.

Przechowywanie

Woreczek znajdujący się w zestawie dedykowany jest do przechowywania oraz transportowania słomek.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/7.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/16.jpg

Ekologia

Słomki metalowe EkoStraw są zakupem na lata. Długi cykl życia produktu pozwala na oszczędzanie energii w związku z ograniczeniem procesów produkcyjnych. Ich dodatkowym atutem jest łatwość z jaką poddają się recyklingowi. Przetwarzanie stali nierdzewnej jest ekonomicznie opłacalne, a tym samym realizowane na szeroką skalę. Blisko 60% materiałów użytych do produkcji stali nierdzewnej pochodzi z odzysku.
EKOLOGICZNE – postaw na ekologiczne produkty i zacznij dbać o środowisko i przyszłość swoich potomnych już dziś! Co roku wyrzucamy do środowiska miliony ton plastiku. Najwyższa pora, aby zacząć ratować naszą Ziemię! Bądź eko, a przyroda Ci to wynagrodzi!
WIELORAZOWEGO UŻYTKU – słomki wykonane zostały z wysokiej jakości metalu, który pozwoli na wieloletni okres użytkowania, bez problemu możemy je myć w zmywarce.
PRAKTYCZNE – zestaw zawiera praktyczne etui związywane sznurkiem, pozwala ono trzymać słomki w jednym miejscu oraz umożliwia zabranie ich ze sobą w teren, na wycieczkę, imprezę, gdziekolwiek chcesz.
FUNKCJONALNE – sprawdzą się zarówno do ciepłych kaw oraz herbat jak i zimnych soków, drinków, koktajli, smoothie itp. Metalowe słomki to świetny pomysł do codziennego użytkowania, a zarazem na spotkania ze znajomymi, rodziną, wesela i wiele innych okazji.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/17.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/12.jpg

Dane techniczne:

  1. materiał – stal nierdzewna
  2. długość ok. 21,5 cm
  3. średnica słomki 6 mm
  4. kolor: tęczowy

W zestawie:

  1. słomka prosta x4
  2. materiałowy pokrowiec
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/slomka_rainbow/13.jpg