Zestaw zdalnego sterowania 4 kanałowy 12V Wi-Fi

119,00 zł
Brutto

 

 

 

http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_4k_wifi/1.jpg

Zestaw zdalnego sterowania radiowego 12V Wifi

Zestaw umożliwia zrealizowanie wielu zadań jak sterowanie silnikami, oświetleniem, siłownikami i innymi urządzeniami. Maksymalne obciążenie każdego kanału to 7A (przy 230V) lub 10A (przy 12V). Urządzenie przeznaczone do bezprzewodowego sterowania włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych m.in. oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji czy większości urządzeń codziennego użytku. Pracuje na częstotliwości 433MHz. Dzięki łączności radiowej urządzenie działa w terenie otwartym do 70m. Sterownik może załączać zarówno urządzenia na 12V/24V jak i 230V. Doskonałe rozwiązanie do sterowania silnikiem, roletą, oknem, drzwiami, bramą, fotelem, podnośnikami. Wszechstronność jest niemal nieograniczona. Dodatkowo każdy kanał posiada przekaźnik z wyprowadzonymi 3 pinami ( wspólny, NO oraz NC). Bardzo łatwa obsługa i podłączenie.

Sterowanie za pomocą sieci wifi

Co najważniejsze sterowanie może odbyć wszędzie tam gdzie mamy dostęp do internetu. Dla przykładu będąc na wakacjach można włączać i wyłączać oświetlenie lub dowolne urządzenie które zostało podłączone do centralki, tym samym tworzymy atmosferę że cały czas ktoś znajduje się w domu co odstraszy niechcianych gości. Wszystko możesz uruchomić za dotknięciem jednego przycisku w aplikacji na Twoim smartfonie. Dzięki aplikacji w j. polskim cały proces jest dziecinnie prosty.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_4k_wifi/5.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_4k_wifi/3.jpg

Odbiornik pracuje w 3 trybach przełączanych zworką na odbiorniku:

 1. włącz / wyłącz (naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie powoduje włączenie przekaźnika nr 1 w odbiorniku a kolejne naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie spowoduje wyłączenie tego przekaźnika). Analogicznie działa kanał drugi.
 2. chwilowy (naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie i przytrzymanie go spowoduje włączenie przekaźnika nr 1 w odbiorniku aż do czasu puszczenia przycisku pilota). Analogicznie działa kanał drugi.
 3. przerzutnik / zatrzask (naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie powoduje włączenie przekaźnika nr 1 w odbiorniku natomiast kolejne naciskanie przycisku 1 nie spowoduje żadnej dalszej reakcji. Naciśniecie przycisku nr 2 w pilocie spowoduje wyłączenie przekaźnika 1 oraz włączenie przekaźnika nr 2, kolejne naciskanie przycisku 2 nie spowoduje żadnej dalszej reakcji w tym momencie. A następnie od początku czyli: naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie powoduje wyłączenie przekaźnika 2 i włączenie przekaźnika nr 1.... Ogólnie zawsze jeden z przekaźników jest włączony. Ta opcja jest często stosowana do sterowanie silnikami DC lewo/prawo.

Dane techniczne:

 1. Napięcie zasilania 12V Wifi
 2. Pobór prądu 0,1 A
 3. Obciążalność styków przekaźnika 10A
 4. Częstotliwość pracy 433 Mhz
 5. Temperatura pracy od -40°C do 80°C
 6. Liczba kanałów 4
 7. Zasięg pilotów do 70 metrów
 8. Sterowanie za pomocą wifi
 9. Aplikacja w j. polskim
 10. Pamięć do 30 pilotów

Wymiary:

 1. Długość 110 mm
 2. Szerokość 76 mm
 3. wysokość 33 mm
 4. Waga ok 160 g

W zestawie:

 1. Sterownik 12V Wifi
 2. 2x piloty chromowane z zamykaną klapką
 3. Instrukcja obsługi i montażu w j. polskim
 4. Gwarancja
 5. Dowód zakupu (paragon / faktura)
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_4k_wifi/4.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_4k_wifi/2.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_4k_wifi/6.jpg