Zestaw zdalnego sterowania 2 kanałowy 12V - 2k12

69,00 zł
Brutto


 

 

 

http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_2k/1.jpg

Zestaw zdalnego sterowania radiowego 2 kanały 12V

Zestaw umożliwia zrealizowanie wielu zadań jak sterowanie silnikami, oświetleniem, siłownikami i innymi urządzeniami. Maksymalne obciążenie każdego kanału to 7A (przy 230V) lub 10A (przy 12V). Urządzenie przeznaczone do bezprzewodowego sterowania włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych m.in. oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji czy większości urządzeń codziennego użytku. Pracuje na częstotliwości 433MHz. Dzięki łączności radiowej urządzenie działa w terenie otwartym do 70m. Sterownik przeznaczony jest do zdalnego załączania do dwóch urządzeń. Urządzenie może załączać zarówno urządzenia na 12V/24V jak i 230V. Doskonałe rozwiązanie do sterowania silnikiem, roletą, oknem, drzwiami, bramą, fotelem, podnośnikami. Wszechstronność jest niemal nieograniczona. Dodatkowo każdy kanał posiada przekaźnik z wyprowadzonymi 3 pinami ( wspólny, NO oraz NC). Bardzo łatwa obsługa i podłączenie.

Odbiornik pracuje w 3 trybach przełączanych zworką na odbiorniku:

 1. włącz / wyłącz (naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie powoduje włączenie przekaźnika nr 1 w odbiorniku a kolejne naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie spowoduje wyłączenie tego przekaźnika). Analogicznie działa kanał drugi.
 2. chwilowy (naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie i przytrzymanie go spowoduje włączenie przekaźnika nr 1 w odbiorniku aż do czasu puszczenia przycisku pilota). Analogicznie działa kanał drugi.
 3. przerzutnik / zatrzask (naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie powoduje włączenie przekaźnika nr 1 w odbiorniku natomiast kolejne naciskanie przycisku 1 nie spowoduje żadnej dalszej reakcji. Naciśniecie przycisku nr 2 w pilocie spowoduje wyłączenie przekaźnika 1 oraz włączenie przekaźnika nr 2, kolejne naciskanie przycisku 2 nie spowoduje żadnej dalszej reakcji w tym momencie. A następnie od początku czyli: naciśniecie przycisku nr 1 w pilocie powoduje wyłączenie przekaźnika 2 i włączenie przekaźnika nr 1.... Ogólnie zawsze jeden z przekaźników jest włączony. Ta opcja jest często stosowana do sterowanie silnikami DC lewo/prawo.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_2k/2.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/zdalne_2k/3.jpg

Dane techniczne:

 1. Napięcie zasilania 12V
 2. Pobór prądu 0,1 A
 3. Obciążalność styków przekaźnika 10A
 4. Częstotliwość pracy 433 Mhz
 5. Temperatura pracy od -40°C do 80°C
 6. Liczba kanałów 2
 7. Zasięg pilotów do 70 metrów
 8. Pamięć do 30 pilotów

Wymiary:

 1. Długość 74,5 mm
 2. Szerokość 54,5 mm
 3. wysokość 27 mm
 4. Waga ok 125 g

W zestawie:

 1. Sterownik 12V
 2. 2 piloty chromowane z zamykaną klapką
 3. Instrukcja obsługi i montażu w j. polskim
 4. Gwarancja
 5. Dowód zakupu (paragon / faktura)