AK177 Sterownik 230V zdalne sterowanie 4x1000W

45,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
1.jpg

Zdalne sterowanie radiowe 230V - 4 kanały

Urządzenie przeznaczone do bezprzewodowego sterowania włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych m.in. oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji czy większości urządzeń codziennego użytku. Pracuje na częstotliwości 433MHz. Dzięki łączności radiowej urządzenie działa w terenie otwartym do 30m. Możliwość jednoczesnego załączenia i wyłączenia wszystkich urządzeń podłączonych pod odbiornik.

Sterownik może załączać do czterech urządzeń zasilanych z sieci 230V AC. Dzięki miniaturowej obudowie, sterownik można instalować praktycznie w dowolnym miejscu. Możemy go zastosować zarówno do nowej instalacji jak i podłączyć do instalacji już istniejącej w naszym domu.

Stwórz swój inteligentny dom

Przy pomocy tego sterownika i pilota strefowego możesz stworzyć w łatwy sposób sterowanie wielostrefowe oświetleniem w naszym domu, biurze, firmie. Pilot pozwala na sterowanie od 1 do 4 stref w zasięgu 30m. Zaletą użycia sterownika radiowego jest to, iż sygnał bezprzewodowy nie musi być kierowany z pilota w stronę jednostki sterującej. Odbiornik sygnału możemy dowolnie schować lub zabudować (nie musimy zostawiać na widoku żadnych kabelków z odbiornikiem sygnału z pilota).

6.jpg
5.jpg

Sterowanie ogrodem

Zestaw również możemy wykorzystać do załączania lub wyłączania nawodnienia w ogrodzie lub sterowania oświetleniem. Sterownik oferuje nam wiele nieograniczonych możliwości. Dzięki funkcji włączenia lub wyłączenia wszystkich kanałów jednocześnie nie będziemy już musieli się martwić o to że wychodząc z domu zapomnimy wyłączyć jakieś urządzenie. Teraz będziemy mogli zrobić to za pomocą jednego kliknięcia.

Łatwy w obsłudze i podłączeniu

 Łatwa i intuicyjna obsługa za pomocą pilota. Na pilocie znajdują się cztery przyciski A,B,C,D - każdy odpowiada sterowaniu jednym kanałem. Pierwsze naciśniecie danego przycisku włącza kanał a kolejne go wyłącza. Pilot posiada też przyciski ON i OFF którymi możemy włączyć i wyłączyć jednocześnie wszystkie kanały. Dzięki nowoczesnemu designowi znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Dane techniczne:

 1. Zasilanie 230V
 2. Zasięg do 30 metrów
 3. Cztery kanały sterujące
 4. Moc 1000W na każdy kanał
 5. Temperatura od -20 do 80 °C
 6. Zasilanie pilota bateria 12V (bateria w zestawie)

Wymiary:

 1. Sterownik: 90x55x25 mm
 2. Pilot: 110x55x20 mm

W zestawie:

 1. Sterownik 230V AK177
 2. Pilot zdalnego sterowania
 3. Bateria 12V
 4. Uchwyt naścienny
 5. Instrukcja obsługi
 6. Gwarancja
 7. Dowód zakupu (paragon / faktura)
4.jpg