Ultradźwiękowy odstraszacz komarów owadów gryzoni

49,00 zł
Brutto


 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/odstraszacz/11.jpg

Ultradźwiękowy odstraszacz komarów, owadów i gryzoni

Elektroniczny ultradźwiękowy odstraszacz komarów i owadów to idealne rozwiązanie do ochrony mieszkania przed kłującymi insektami. Działa na zasadzie emisji dźwiękowej (niesłyszalnej dla ludzkiego ucha), która powoduje, że komary i inne uciążliwe owady nie zbliżają się w obszar działania odstraszacza. Skuteczne urządzenie do pozbycia się wszelkich szkodników na Twoim terytorium.

Wszechstronne zastosowanie

Odstraszacz stosujemy wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie idealnie sprawdzi się w domu ,restauracji, biurze, piwnicy, oraz innych pomieszczeniach.Odstraszacz emituje wysokie ciśnienie akustyczne oraz automatycznie zmienia długość fali, dzięki czemu jest najbardziej skuteczne. Fale ultradźwiękowe oddziałują na system nerwowy i słuchowych szkodników, prowokując ich do ucieczki. Urządzenie pozwala pozbyć się wszelkich szkodników, jego główną zaletą jest brak substancji chemicznych.

Łatwe i przyjemne użytkowanie

Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazda. Urządzenie skutecznie odstrasza wszystkie owady w naszym domu nawet te zamieszkałe już od dawna dlatego przez pierwsze kilka dni możemy zaobserwować ich wzmożoną aktywność ponieważ będą uciekać z najgłębszych zakamarków naszego domu.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/odstraszacz/12.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/odstraszacz/16.jpg

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Częstotliwość fal nie jest słyszalna dla ludzkiego ucha i naszych domowych pupili dzięki czemu produkt jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Dodatkowo w urządzeniu nie są stosowane żadne środki chemiczne ani aerozole. Nie wydziela żadnych zapachów. Urządzenie odstrasza gryzonie takie jak myszy czy szczury i jest również szkodliwe dla domowych gryzoni np. chomików.

Funkcja lampki nocnej

Urządzenie dodatkowo posiada wbudowaną lampkę nocną. Fantastyczny element dekoracji do każdego pokoju. Lampka led uruchamiana przyciskiem.

Urządzenie skutecznie odstrasza:

 1. myszy i szczury,
 2. karaluchy,
 3. muchy,
 4. komary,
 5. mrówki,
 6. pająki,
 7. mole,
 8. łasice,
 9. kuny,
 10. pchły,
 11. świerszcze,
 12. inne szkodniki.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/odstraszacz/15.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/odstraszacz/14.jpg

Dane techniczne:

 1. Zakres 200 m²
 2. Częstotliwość działania 25kHz~65kHz
 3. Zasilanie 230V
 4. Maksymalna moc 8W
 5. Kolor lampki - niebieski
 6. Wymiary: 9cm x 5,5cm

W zestawie:

 1. Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt
 2. Instrukcja obsługi w j. polskim
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/odstraszacz/13.jpg