Sterowniki WiFi

Pokaż opis

Sterowniki Wi-Fi

Odpowiednio dobrany sterownik Wi-Fi do bramy sprawia, że jej użytkowanie jest nie tylko komfortowe, ale też w pełni bezpieczne. Brama na Wi-Fi otwiera się płynnie, nie wydając przy tym nadmiernego hałasu. Można nią sterować z dowolnego miejsca na świecie. W zależności od wybranego modelu brama sterowana na pilota otwiera się na zewnątrz lub do wewnątrz posesji. Centrala sterująca wyposażona jest w funkcję programowania maksymalnego czasu pracy. Sterownik Wi-Fi nadaje się do samodzielnego montażu.

Nowoczesne sterowniki Wi-Fi  do bramy

W sklepie JB Partner zaopatrzysz się w najwyższej jakości sterownik do bramy. Dostępne u nas urządzenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Centrala do bramy może być sterowana za pomocą tabletu albo smartfona. Istnieje możliwość wygodnego sprawdzenia stanu zamknięcia bramy. Punkt startu i stopu bramy dopasowujesz do indywidualnych potrzeb.

Sterowniki do bramy przesuwnej i dwuskrzydłowej

W asortymencie sklepu JB Partner znajdziesz wydajny i funkcjonalny sterownik do bramy przesuwnej. To bardzo proste w obsłudze urządzenie, które nadaje się do samodzielnego montażu. Podobnie jak sterownik do bramy dwuskrzydłowej, jest wyposażony w funkcje zabezpieczenia przeciążeniowego. Dzięki temu w razie napotkania jakiejkolwiek przeszkody na drodze do zamknięcia się bramy mechanizm natychmiast ulega automatycznemu wyłączeniu. Piloty sterowników charakteryzują się dużym zasięgiem działania. Urządzenia zaopatrzone są w ostrzegawcze lampki LED.

Podkategorie

Aktywne filtry