Napędy do bram

Pokaż opis

Napędy do bram

Napęd do bramy to bardzo komfortowe rozwiązanie dla właścicieli ogrodzonych posesji. Zautomatyzowane siłowniki umożliwiają szybkie i bezproblemowe otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu.  Skrzydła bramy zamykają się dopiero po znalezieniu się pojazdu w bezpiecznej odległości. Stosowanie napędów do bramy jest zatem w pełni bezpieczne.

Napędy do bramy przesuwnej

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości napędy do bramy przesuwnej. To bardzo wygodne urządzenia, które działają cicho i niezawodnie przez wiele lat. Napęd do bramy przesuwnej wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa sztucznego. Sprzęt wyposażono w dopasowaną do mocy silnika przekładnię ślimakową. Dołączona do napędu lampa ostrzega przechodniów przed wyjeżdżającym z posesji pojazdem. Z kolei dzięki magnetycznym ogranicznikom krańcowym brama zatrzymuje się w wyznaczonym miejscu.

Napędy do bramy dwuskrzydłowej

Asortyment sklepu JB Partner na bieżąco wzbogacamy również o wysokiej klasy napędy do bramy dwuskrzydłowej. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze. Jego montaż nie powinien sprawić większego problemu nawet osobie, który nigdy nie miała do czynienia z tego typu urządzeniami. Napęd do bramy dwuskrzydłowej jest bezpieczny w użytkowaniu. Wbudowany system przeciążeniowy umożliwia dowolne ustawienie limitu przepływającego prądu. Dzięki temu silnik automatycznie wyłącza się w sytuacji, gdy napotka na jakąś przeszkodę.

Aktywne filtry