Napęd do bramy przesuwnej MAXGATE 2000kg

2000
1 149,00 zł
Brutto


 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/1.jpg

Zestaw do napędów bram przesuwnych MAXGATE 2000kg

Oferujemy państwu kompletny zestaw do sterowania brama bramą przesuwną. Po zamontowaniu gotowy do pracy, wystarczy podłączyć zasilanie 230V Dzięki zastosowaniu wewnętrznych komponentów wysokiej jakości i mniejszej ilości części ruchomych zestaw gwarantuje cichą pracę i niezawodność. Silnik do bramy przesuwnej MAXGATE przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 2000kg, wykazuje się doskonałą niezawodnością oraz stabilnością pracy. Korpus został wykonany z odlewu aluminiowego, gwarantując tym samym dużą wytrzymałość, pokrywa natomiast jest wykonana z tworzywa sztucznego, co niweluje wpływ środowiska zewnętrznego na napęd. Bezszczotkowy silnik zapewnia wystarczającą moc automatu, aby oprzeć się największym mrozom i zaspom śnieżnym. Zastosowanie magnetycznych wyłączników krańcowych pozwoliło nam na zapewnienie bezawaryjnej pracy napędu, w odróżnieniu do urządzeń zaopatrzonych w przełączniki mechaniczne.

Najwyższa jakość wykonania

Zestawy MAXGATE to rozwiązanie dla bardzo wymagającego użytkownika, gdzie ciągłość pracy automatu jest kwestią kluczową, szczególnie jeżeli brama do posesji jest otwierana każdego dnia wielokrotnie. Dużą zaletą zestawu jest wytrzymały korpus z dźwignią wysprzęglenia oraz możliwość łatwego i szybkiego montażu na solidnej płycie podstawy. Kolejne zalety MAXGATE to niezwykle estetyczne wykonanie, doskonałe parametry pracy i wysoka niezawodność. Silnik jest cichy, a jego konstrukcja uwzględnia potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wieloletnie doświadczenie w branży automatyki bramowej pozwoliło nam wprowadzić do oferty produkt najwyższej jakości, który spełnia oczekiwania naszych klientów.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/3.jpg

Najważniejsze funkcje zestawu:

 1. wysoka wydajność - dzięki zastosowaniu przekładni ślimakowej dopasowanej do mocy silnika wydajność została znacząco zoptymalizowana
 2. miękki start - stop - zmniejszenie hałasu i zwiększenie trwałości elementów ruchomych oraz odbojników
 3. automatyczne zamykanie - możliwość włączenia automatyczne zamykania po danym czasie od otwarcia
 4. płynna regulacja momentu obrotowego - umożliwia dokładne ustawienie siły z jaką ma pracować silnik
 5. zabezpieczenie przed uderzeniem - płynnie regulowana czułość amperometrycznego systemu zabezpieczenia przed kolizją (zabezpieczenie przeciążeniowe)
 6. ustawienie kierunków ruchu - możliwość ustalenia kierunku otwierania i zamykania sprawia, że napęd może być montowany na dwa sposoby
 7. komunikacja z fotokomórkami - podłączenie fotokomórek znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania bramy automatycznej
 8. wyjście na lampę sygnalizacyjną - sygnalizacja świetlna informuje o otwieraniu bramy, ostrzega kierowców przed wyjeżdżającym pojazdem
 9. łatwe programowanie pilota - do napędów można przypisać dużą ilość pilotów
 10. magnetyczne ograniczniki krańcowe - dzięki nim zatrzymasz bramę w pożądanym miejscu bez uderzania w słupki i nadwerężania silnika.

Rozbudowana centrala sterująca

Centrala sterująca zapewnia możliwość wyboru i programowania wszelkich parametrów pracy, a dodatkowo jest wyposażona w funkcje zwiększające użyteczność, bezpieczeństwo i kulturę pracy, takie jak: regulowane spowolnienie i wyhamowanie przed zatrzymaniem bramy, automatyczne zamykanie, funkcja przeciążenia, sterowanie prędkością obrotu zębatki, podłączenie zewnętrznego przycisku i wiele innych.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/6.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/7.jpg

Piloty o dalekim zasięgu - 3. szt w zestawie

Piloty pracują na częstotliwości 433MHz w wersji LR (Long range) o zwiększonym zasięgu działania. System ten jest znacznie odporniejszy na jakiekolwiek zakłócenia, a przez to pracuje wydajniej.

Fotokomórki - bezpieczeństwo w każdym aspekcie

Fotokomórka zaprojektowana została z myślą o bezpieczeństwie użytkowników systemów automatyki bram. Przeznaczona jest do użytku zewnętrznego. Dużym atutem jest ich uniwersalność. Fotokomórki są wodoodporne. Po przecięciu wiązki załączany jest przekaźnik odbiornika. Urządzenie jest proste w montażu i przygotowaniu do działania. Fotokomórka wyposażona jest w elektroniczny filtr światła widzialnego , pracuje bez zakłóceń podczas opadów śniegu, deszczu, mgły.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/11.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/12.jpg

Lampa ostrzegawcza

Bardzo jasna i niezawodna lampa kogut znajdująca szerokie zastosowanie w świecie automatyki domowej i przemysłowej. Atuty to bezszelestna praca i szczelność, dzięki czemu kogut jest bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych. Światło lampy jest widoczne nawet z bardzo dużej odległości, co skutecznie podnosi ogólny poziom bezpieczeństwa. Lampa została wykonana z najwyższej jakości materiałów co zapewni nam wieloletnią niezawodną pracę.

Stabilna wzmocniona podstawa

Zestaw posiada wbudowane uchwyty montażowe i solidną podstawę mocującą dzięki czemu bezproblemowo zamontujemy nasz zestaw do podłoża.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/7.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/4.jpg

Specyfikacja techniczna

 1. Napięcie zasilania: AC 230V
 2. Maksymalny ciężar bramy: 2000 [kg]
 3. Materiał podstawowy: Aluminium
 4. Moc silnika: 550 [W]
 5. Prędkość liniowa otwierania: 12 [m/min]
 6. Prędkość obrotowa koła zębatego: 48 [obr./min]
 7. Typ napędu: Koło zębate
 8. Wyjściowy moment siły: 27 Nm
 9. Wyłączniki krańcowe: Magnetyczne
 10. Temperatura pracy: -30~+70 C
 11. Zasięg pilotów do 100m
 12. Waga zestawu: ~14 [kg]

W zestawie:

 1. Napęd MAXGATE
 2. Centrala sterująca
 3. Lampa sygnalizacyjna z anteną
 4. Trzy piloty
 5. Zestaw fotokomórek
 6. 4m stalowej listwy zębatej
 7. Dwa kluczyki do rozblokowania napędu
 8. Dwie krańcówki
 9. Śruby montażowe
 10. Uchwyty montażowe
 11. Instrukcja obsługi i montażu w . j polskim
 12. Gwarancja
 13. Dowód zakupu (paragon / faktura)
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/8.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/naped_maxgate/13.jpg
MaxGate
2000