• Wyprzedaż!

Yanosik GTR antyradar + roczny abonament + uchwyt

748,00 zł
648,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto


 

 

 

yanosik_gtr_antyradar_1.jpg

YANOSIK GTR - MANDATY NAM NIE PO DRODZE

Yanosik GTR to najnowsza wersja niezwykle skutecznego i dokładnego urządzenia, pozwalającego na otrzymywanie bieżących informacji o aktualnej sytuacji na drodze. Dzięki temu można łatwo dowiedzieć się np. o niespodziewanym remoncie drogi, do którego się zbliżamy, nieoznakowanym patrolu policji czy wypadku. Bardzo duża liczba aktywnych użytkowników, wynosząca ponad 1,5 mln kierowców każdego miesiąca, zapewnia bieżącą aktualizację wiadomości na drogach w całym kraju - średnio co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie, które może pomóc innym w ominięciu korków czy też ustrzeżeniu się ewentualnego mandatu. W cenie urządzenia Yanosik GTR otrzymujesz łącznie 13 miesięcy transmisji danych, potrzebnej do prawidłowego działania funkcji otrzymywania informacji o sytuacji na drodze.

Yanosik GTR - co zyskujesz dzięki urządzeniu?

 1. jesteś informowany o aktualnej sytuacji i wydarzeniach na drodze: fotoradarach, wypadkach, kontrolach policji, inspekcjach transportu drogowego oraz innych zagrożeniach,
 2. wskaźnik ekojazdy pozwoli Ci na ocenę i optymalizację Twojego stylu jazdy,
 3. otrzymasz informację o ograniczeniach prędkości obowiązujących na danym odcinku trasy
 4. wbudowany moduł GPS podaje informacje o Twojej aktualnej lokalizacji
 5. szybka i łatwa płatność za parkowanie
 6. specjalny tryb motocyklowy dla fanów jednośladów
 7. po każdej podróży otrzymasz podsumowanie trasy, w którym znajdą się liczba przejechanych km, czas, średnia prędkość, a także liczba zdarzeń z Yanosika.
yanosik_gtr_antyradar_2.jpg
yanosik_gtr_antyradar_3.jpg

Nowa funkcja - możliwość szybkiej płatności za parking

Zapłać za postój w strefie szybko i wygodnie, bez konieczności szukania drobnych czy dalekiego marszu do parkometru – Yanosik GTR informuje o strefie płatnego parkowania, obowiązujących godzinach i opłatach, wraz z możliwością zapłacenia za postój w ponad 50 miastach (więcej szczegółów na stronie: http://yanosik.pl/parking/)

Yanosik GTR nie wymaga montażu, zasilany jest przy pomocy standardowego złącza microUSB. Do każdego urządzenia dołączany jest GRATIS adapter, pozwalający na podłączenie Yanosika GTR do gniazda zapalniczki samochodowej. Co istotne, urządzenie posiada wbudowaną baterię, która pozwala mu na pracę również przy kilkuminutowych przerwach w zasilaniu (np. przy przepinaniu w samochodzie).

Baza fotoradarów z z terenu całej Europy

Baza danych urządzeń Yanosik GTR została wzbogacona o lokalizacje fotoradarów rozmieszczonych w poszczególnych państwach Europy. Dzięki temu możemy wyjeżdżać za granicę bez obaw o potencjalne mandaty - komunikatory ostrzegą nas w momencie, gdy będziemy zbliżać się do miejsc pomiarów prędkości.

W zestawie:

 1. Yanosik GTR + roczna aktywacja
 2. Ładowarka samochodowa
 3. Uchwyt do szyby
 4. Kabel USB
 5. Rzep do przylepienia Yanosika
 6. Smycz
 7. Naklejka Yanosik
 8. Instrukcja w j. polskim
 9. Estetyczne pudełko
 10. Gwarancja
 11. Dowód zakupu (paragon / faktura)
yanosik_gtr_antyradar_4.jpg
yanosik_gtr_antyradar_5.jpg
yanosik_gtr_antyradar_6.jpg