• Obniżka

Mini lokalizator GPS Tracker

249,00 zł
179,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/8.jpg

Lokalizator GPS TK-102

Lokalizator TK-102 to urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju pojazdu, nawet najbardziej specjalistycznych takich jak maszyny budowlane czy rolnicze. Wykorzystywany jest do kontroli położenia pojazdu - praktyczne rozwiązanie po kradzieży, dzięki czemu można zlokalizować obecne położenie skradzionego pojazdu. Używany również do kontroli samochodów służbowych. Produkt działa w oparciu o istniejące sieci GSM/GPRS i satelity GPS. Udostępnia wiele funkcji ochrony, ustalania położenia, monitoringu, alarmowania oraz śledzenia. Pozwala na lokalizację i kontrolę dowolnych celów za pomocą wiadomości SMS lub wykorzystując do tego celu Internet.

Kupując u nas dowolny lokalizator otrzymujesz GRATIS 10 letni dostęp do strony lokalizującej.

Serwis ten umożliwia lokalizacje w trybie OnLine zarówno poprzez stronę www oraz dzięki dostępnej aplikacji dla systemu Android lub iOS możesz śledzić pojazd na swoim smartphonie.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/2.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/5.jpg

Lokalizacja SMS

Z uprawnionego numeru telefonu dzwonimy na numer karty SIM znajdującej się w lokalizatorze, po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z położeniem geograficznym (link do mapy google), prędkością oraz poziomem naładowania akumulatora. Urządzenie może również wysyłać informacje o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 1min (ustawiamy ilość i interwał).

Wirtualne ogrodzenie

Za pomocą mapy programujemy obszar bezpieczny po przekroczeniu którego dostaniemy SMS-a z informacją o przekroczeniu bezpiecznej strefy oraz link z aktualnym położeniem. Funkcja ta doskonale nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa ludzi, wartościowych przedmiotów, a nawet zwierząt.

Tryb uśpienia

Urządzenie można wprowadzić w tryb uśpienia w którym zużywa mniej energii przedłużając czas pracy na akumulatorze. Odpowiednią komendą można wyłączyć moduł GPS. Wybudzanie może nastąpić po wykryciu alarmu.

Ostrzeżenie o ruchu

Aktywując tę opcję wybieramy promień ruchu pojazdu, osoby po przekroczeniu którego dostaniemy SMS-a z informacją o ruchu. Stosujemy tą funkcję gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, motocykl itp.).
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/3.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/2.jpg

Monitorowanie prędkości

Jeśli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości definiujemy SMS-em górną prędkość graniczną, a następnie jak tylko kierowca ją przekroczy, dostajemy SMS-a z powiadomieniem oraz aktualną pozycją.

Podsłuch

Wystarczy wysłać SMS-a aby przełączyć się w tryb monitorowania. Lokalizator GPS działa wówczas jak wysokiej klasy podsłuch. Sprzedawany lokalizator posiada bardzo czuły mikrofon który umożliwia podsłuch nawet gdy jest ukryty.

Stały nadzór

Dzięki funkcji ostrzegania przez SMS o niskim stanie naładowania akumulatora użytkownik może zapewnić ładowanie lokalizatora w odpowiednim czasie bez utraty kontaktu.

Monitoring Online

Urządzenie można skonfigurować do pracy z dowolnym serwerem i monitorować w czasie rzeczywistym 24h/dobę. Dzięki temu w dowolnym momencie można sprawdzić gdzie dokładnie znajdowało się urządzenie oraz z jaką prędkością się poruszało.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/6.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/7.jpg

Dane techniczne:

 1. Sieć: GSM / GPRS
 2. Częstotliwość: 850/900/1800/1900Mhz
 3. GPS Chip: SIRF3 chip
 4. Moduł GSM/GPRS: Siemens MC55
 5. Czułość GPS: -159dBm
 6. Dokładność GPS: 5m
 7. Ładowarka sieciowa: 110-220V wejście 5V wyjście
 8. Akumulator: 3.7V 1000mAh Li-jon
 9. Czas pracy na akumulatorze: ~48h
 10. Możliwość podłączenia na stałe do zasilania
 11. Temp. Przechowania: -40°C do +85°C
 12. Temp. Pracy: -20°C do +55°C
 13. Bezpłatny okres do serwera przez 10 lat !!!

Wymiary

 1. Szerokość: 4.7cm
 2. Długość: 7.1cm
 3. Grubość: 1.7cm
 4. Waga z akumulatorem: 65g

W zestawie:

 1. Lokalizator GSM
 2. 2x akumulator 1000mAh
 3. Wodoszczelne etui
 4. Klapka z magnesami
 5. Przewód USB
 6. Ładowarka sieciowa USB
 7. Płyta z oprogramowaniem
 8. Eleganckie pudełko
 9. Instrukcja obsługi w j. polskim
 10. Gwarancja
 11. Dowód zakupu (paragon / faktura)
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk102/4.jpg