• Obniżka

SK51 Kamera w czujniku dymu Wi-Fi Android/iOS

269,00 zł
229,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/5.jpg

Kamera w czujniku dymu wifi - model SK51

Kamery IP WIFI w czujce dymu są idealnym uzupełnieniem typowego monitoringu. Działają jako kamery ukryte - szpiegowskie, a jednocześnie gwarantują bardzo zbliżoną pracę do zaawansowanych kamer IP. Kamery dzięki wbudowanemu modułowi WIFI możemy podłączać bez dodatkowej instalacji przewodów LAN - kamera posiada wbudowany akumulator, który pozwala na bezprzewodową pracę, można również podłączyć ją do zasilania za pomocą złącza USB. W zestawie znajduje się przewód USB - jeżeli podłączymy go do kamery i np. do zasilacza sieciowego USB(w zestawie) kamera będzie miała możliwość pracy non-stop 24h/ dobę. Nowoczesny design, niewielkie rozmiary i doskonała jakość nagrywania i przekazywania wideo. W ten sposób można krótko opisać tą wspaniałą kamerę.

Łatwa obsługa i konfiguracja

Kamera jest sterowana z komputera, tabletu oraz smartphona. Oprogramowanie współpracuje z systemami windows/android/iOS. Aby kamera działała i mogła być sterowana za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca potrzebny jest dostęp do internetu.

Łączność internetowa

Łączność internetowa daje szerokie spectrum możliwości – pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, pobieranie plików na nośniki czy umieszczanie danych na serwerze FTP. Sprzęt, za pośrednictwem którego chcemy zapoznać się z nagraniami, również zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. Dedykowane oprogramowanie pozwoli uruchomić podgląd na komputerze oraz smartfonie czy tablecie (Androida i iOS). Opcja mobilna jest też możliwa przez przeglądarki internetowe.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/6.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/7.jpg

Jakość HD 1080x720

Kamera rejestruje obraz VIDEO w jakości HD 1080x720px wraz z dźwiękiem. Obraz jest pełny szczegółów dzięki czemu możemy rozpoznać twarz, ubiór itp. Kamera, oprócz rejestracji materiału video wraz dźwiękiem, posiada opcję wykonywania zdjęć w rozdzielczości aż 4032x3024px.

Ulepszony obiektyw

Nagrywany obraz jest wyjątkowo dobrej jakości, nasycone kolory i wysoką jasność obrazu, która jest regulowana z pozycji ustawień pozwoli swobodnie odczytać zapisany materiał.

Wydajny akumulator

Kamera posiada wbudowany akumulator, który pozwoli na pracę do 3 godzin. Istnieje również możliwość stałego zasilania kamery za pomocą przewodu USB, który jest w zestawie. Dzięki takiemu podłączeniu kamera będzie mogła pracować non-stop.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/1.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/4.jpg

Detekcja ruchu

Dużym atutem kamery szpiegowskiej oferowanej przez nas jest wbudowana funkcja detekcji ruchu. Detekcja ruchu działa na zasadzie analizy poklatkowej i rozpoczyna rejestrację dopiero w momencie wykrycia ruchu przed obiektywem. Pozwala to bardzo zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci i dodatkowo podczas przeglądania nagranego materiału będziemy mieli wyłącznie pliki, w których znajdują się istotne zdarzenia. Kiedy ruch przed obiektywem ustanie - kamera kończy nagrywany materiał i ponownie uzbraja się w tryb detekcji ruchu.

Funkcje na smartphonie/tablecie/komputerze:

 1. Odtwarzanie i podgląd wideo oraz zdjęć
 2. Nagrywanie wideo na kartę pamięci/dysk zewnętrzny/serwer
 3. Robienie zdjęć
 4. Odsłuchiwanie dźwięku
 5. Funkcja mikrofonu
 6. Zmiana rozdzielczości obrazu
 7. Ustawienie detekcji ruchu lub nagrywania ciągłego
 8. Możliwość ustawienia alarmu i powiadomienia dźwiękowego
 9. Możliwość działania aplikacji w tle (otrzymywanie alertów po wykryciu ruchów)
 10. Zmiana ustawień kamery
 11. Działanie poprzez wifi/3G/LTE
 12. Działanie ekranu na kilka kamer
 13. i wiele innych...
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/8.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/2.jpg

Karta pamięci do 64GB

Urządzenie nie posiada wbudowanej pamięci a obsługuje karty pamięci MicroSD o pojemności do 64GB. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wyboru i dopasowania odpowiedniej wielkości karty do naszych potrzeb. Ważnym atutem, jest również możliwość wyświetlania daty i godziny na nagraniach. Dzięki temu będziemy mieli dokładny pogląd na zarejestrowane zdarzenie.

Alarm na maila, telefon, serwer FTP

Kamera posiada wbudowany slot na karty microSD do 64GB - może rejestrować nagrania z funkcją zapętlania / nadpisywania. Nagrywanie może być realizowane non-stop, według ustalonego harmonogramu tygodniowego lub po detekcji ruchu. Po wykryciu ruchu dodatkowo kamera może wysłać powiadomienie e-mail wraz ze zdjęciami, może rozpocząć nagrywanie na karcie microSD lub może wysłać zdjęcia na wcześniej skonfigurowany serwer FTP. Kolejną akcją po wykryciu ruchu jest wysłanie komunikatu PUSH do aplikacji mobilnej, z której realizowany jest podgląd.

Dane techniczne:

 1. Rozdzielczość wideo - 1080x720 HD 30 klatek/s
 2. Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 3. Bezprzewodowa komunikacja WIFI
 4. Detekcja ruchu
 5. Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy komputera lub telefonu
 6. Podgląd obrazu z dowolnego miejsca
 7. Format obrazu: 16:9
 8. Funkcja alarmu
 9. Kąt widzenia obiektywu kamery -90°
 10. Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 64GB
 11. Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 12. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności
 13. Czas pracy podczas nagrywania wideo - 3 godziny
 14. Nieograniczony czas pracy - po podpięciu do stałego zasilania
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/6.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk51/10.jpg

W zestawie:

 1. Kamera szpiegowska wifi w czujniku dymu SK51
 2. Kabelek USB
 3. Ładowarka
 4. Uchwyt mocujący
 5. Instrukcja w j. polskim
 6. Oryginalne opakowanie
 7. Gwarancja
 8. Dowód zakupu (paragon / faktura)