• Obniżka

SK6 kamera kluczyk scyzoryk

119,00 zł
89,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk6/5.jpg

Kamera szpiegowska w kluczyku samochodowym - model SK6

Najnowszy produkt i jeszcze piękniejsze wykonanie, wspaniały nowoczesny design. Niebanalne podejście producenta kierującego się najnowszymi trendami i wysoce zaawansowaną technologią, sprawia że gotowy produkt jaki otrzymujemy zachwyca pięknem i funkcjonalnością, dzięki czemu na pozór zwykły gadżet staje się czymś więcej... Kamera rejestruje obraz VIDEO w rozdzielczości 1280x960 wraz z dźwiękiem. Obraz jest pełny szczegółów dzięki czemu możemy rozpoznać twarz, ubiór itp. Kamera, oprócz rejestracji materiału video wraz dźwiękiem, posiada opcję wykonywania zdjęć.
Za pomocą jednego przycisku możesz uaktywnić funkcję nagrywania wideo w rozdzielczości 1280x960px lub zrobić zdjęcie. Można również włączyć funkcję nagrywania po wykryciu ruchu. Czas pracy na akumulatorze to ok. 100 minut. Akumulator ładowany za pomocą portu USB. Wideo zapisywane jest na karcie pamięci micro SD o pojemności do 32GB. Po podłączeniu do komputera urządzenie wykrywane jest jak pendrive. Nie potrzeba żadnych sterowników. W zestawie pilot umożliwiający zdalne sterowanie kamerą. Niezwykle przydatnym atrybutem tego typu urządzeń jest funkcja daty i czasu – wyświetlana na nagraniach.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk6/3.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk6/1.jpg
Dużym atutem kamery szpiegowskiej oferowanej przez nas jest wbudowana funkcja detekcji ruchu. Detekcja ruchu działa na zasadzie analizy poklatkowej i rozpoczyna rejestrację dopiero w momencie wykrycia ruchu przed obiektywem. Pozwala to bardzo zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci i dodatkowo podczas przeglądania nagranego materiału będziemy mieli wyłącznie pliki, w których znajdują się istotne zdarzenia. Kiedy ruch przed obiektywem ustanie - kamera kończy nagrywany materiał i ponownie uzbraja się w tryb detekcji ruchu. Doskonały kamuflaż dla kamerki szpiegowskiej wraz z rejestratorem. Nikomu nie przyjdzie do głowy by podejrzewać pęk kluczy o cokolwiek. Jest to przedmiot który towarzyszy niemalże każdej osobie a jednocześnie ostatnia rzecz na którą kierujemy podejrzenie urządzenia służącego do inwigilacji. Przesyłanie danych zgromadzonych na karcie pamięci następuje przez przewód USB. Urządzenie proste w obsłudze. Bardzo przyjazne dla użytkownika.

Dane techniczne:

 1. Rozdzielczość nagrania - 1280x960
 2. Ilość klatek na sekundę do 30 fps
 3. Kąt widzenia obiektywu kamery - 90°
 4. Format wideo - AVI
 5. Funkcja Low Light - nagrywanie w słabszych warunkach oświetleniowych
 6. Detekcja ruchu - brak pustych nagrań
 7. Wbudowany mikrofon
 8. Obsługa za pomocą przycisków na pilocie
 9. Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 32GB
 10. Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 11. Wbudowany akumulator litowo-jonowy
 12. Czas pracy podczas nagrywania wideo - około 100 minut
 13. Ładowanie - USB 5V

W zestawie:

 1. SK6 kamera w kluczyku
 2. Kabel USB
 3. Instrukcja obsługi w j. polskim
 4. Eleganckie opakowanie
 5. Gwarancja
 6. Dowód zakupu (paragon / faktura)
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk6/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk6/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk6/6.jpg