Rejestratory trasy

Pokaż opis

Rejestratory jazdy, czyli inaczej mówiąc kamery samochodowe, to coś znacznie więcej, niż tylko gadżet. To urządzenie, które może być bardzo przydatne w trakcie ubiegania się o odszkodowania w razie wypadku drogowego lub w sytuacjach spornych, gdy chcesz wykazać, że otrzymany mandat jest bezzasadny. W każdej z tych sytuacji kamera samochodowa i zapisane przez nią nagranie mogą okazać się kluczowe.

Proponowane przez nas kamery samochodowe marki Xblitz są łatwe w montażu i niezawodne w działaniu. Cechują się niewielkimi rozmiarami, a dzięki specjalnym uchwytom ułatwiającym mocowanie do lusterka, ich montaż jest niezwykle prosty. Dostępność różnych modeli sprawia, że możesz wybrać takie urządzenie, które najlepiej będzie pasowało do warunków, w których najczęściej jeździsz.

Wysokiej jakości sprzęt do rejestrowania jazdy

Sprawą oczywistą jest to, że rejestratory jazdy powinny nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości. Właśnie dlatego kamery samochodowe, które możesz u nas kupić, działają w trybie FullHD. Co istotne, część z nich, np. Xblitz Night, posiada również tryb noktowizora, inne – jak Xblitz GO – posiadają funkcję WDR, która automatycznie dostosowuje ustawienia nagrywania w przypadku dużego kontrastu lub niedoświetlenia część i obrazu.

Wysoka jakość nagrań i wyraźny obraz nawet przy słabym oświetleniu to tylko część zalet, jakie posiadają rejestratory jazdy Xblitz. Wybrane modele można wykorzystać także jako kamerę cofania z wbudowaną funkcją mirror (a więc pokazującą strony jak w lusterku: prawa po prawej, lewa po lewej). Ponadto niektóre z nich ma możliwość automatycznego nagrywania od momentu uruchomienia pojazdu, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o ręcznej aktywacji kamery.

Podkategorie

Nie znaleziono, przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj użyć wyszukiwarki, by znaleść to czego szukasz