Wideorejestratory

Pokaż opis

Rejestracja obrazu sprzed samochodu podczas wypadku bądź kradzieży może okazać się niezwykle potrzebna. Firma JB Partner doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w naszym katalogu znajdziecie zaawansowane rejestratory jazdy. Każda kamera samochodowa nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości, dysponuje także szerokim kątem widzenia i wieloma funkcjami dodatkowymi.

Tak przygotowany wideorejestrator samochodowy posłużyć może również do kontroli sposobu korzystania z pojazdu służbowego przez pracownika. Pojemna pamięć, wygodny wyświetlacz LCD, diody działające na podczerwień, czuły mikrofon, pojemny akumulator - wszystko to sprawia, że nasze rejestratory są jednymi z najlepszych na rynku.

Kamery samochodowe w niskich cenach

Korzystając z oferty firmy JB Partner, masz pewność, że zakupiona kamera samochodowa będzie charakteryzowała się nie tylko mnogością funkcji, lecz również wysoką jakością i niezawodnością. Proponowane rejestratory pochodzą od sprawdzonych producentów (między innymi Xblitz), a ich montaż jest banalnie prosty. Co istotne, wiele z nich zostało wyposażonych w funkcję „mirror”, niezwykle cenną w przypadku nagrywania obrazu za pojazdem i jego podglądu na wyświetlaczu.

Pamiętaj, że dobra kamera samochodowa to coś znacznie więcej, niż przydatny gadżet. Ma ona znaczenie nie tylko dowodowe w przypadku ubiegania się o ubezpieczenie. Kamery umieszczane z tył pojazdu znacząco ułatwiają cofanie się lub parkowanie tyłem, pozwalając na u niknięcie przypadkowego zarysowania pojazdu. Warto też zwrócić uwagę na modele, które wyposażone zostały w moduł GPS, dzięki któremu przy przeglądaniu nagrania można sprawdzić także prędkość pojazdu.

Podkategorie

Nie znaleziono, przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj użyć wyszukiwarki, by znaleść to czego szukasz