Lokalizatory GPS

Pokaż opis

Chcecie zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się Wasz rower, motocykl bądź samochód i w razie kradzieży szybko zareagować? Wystarczy wykorzystać lokalizatory GPS dostępne w naszej ofercie. Gwarantują one pewne działanie w każdych warunkach, bezproblemowy montaż i lokalizację z dokładnością do kilku metrów.

Nadajnik GPS dostępny w katalogu JB Partner może zostać wykorzystany we wszystkich pojazdach - jego rozmiary są tak małe, że potencjalny złodziej nie będzie zdawał sobie sprawę z jego działania. Zaawansowane oprogramowanie naszych nadajników sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Posiadają one wbudowaną pamięć, funkcję podsłuchu i alarmu, mechanizmy unieruchamiające pojazd, a także łączność z urządzeniami mobilnymi.

Profesjonalne lokalizatory GPS do namierzania samochodów

Kupując samochodowy lokalizator GPS w sklepie JB Partner, masz pewność, że będzie to sprzęt wyjątkowo precyzyjny. Co istotne, wiele modeli można sterować zdalnie, za pośrednictwem internetu lub nawet poprzez wiadomości SMS. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z podsłuchu w sposób zdalny – co w przypadku kradzieży auta może pomóc w identyfikacji sprawcy.

Pamiętaj też, że możesz wybrać mini lokalizator GPS wyposażony w funkcję wirtualnego ogrodzenia. Ten prosty, ale niezwykle skuteczny mechanizm, łączy w jedno GPS do auta oraz cichy moto alarm. Po zaprogramowaniu strefy bezpieczeństwa (np. parkingu), system automatycznie informuje Cię w przypadku, w którym samochód ją opuści. Dzięki temu natychmiast dowiesz się o próbie kradzieży pojazdu.

Podkategorie

Nie znaleziono, przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj użyć wyszukiwarki, by znaleść to czego szukasz