Kamera elektroniczna niania Baby Monitor

289,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_vb303/1.jpg

Bezprzewodowa niania elektroniczna

Wychowanie dziecka to zadanie specjalne, które wymaga od rodziców wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Z maleńkim dzieckiem trzeba być w stałym kontakcie werbalnym i pozawerbalnym, przez niemalże całą dobę. Obecność mamy czy taty jest w życiu maleńkiego dziecka jego punktem odniesienia na przyszłość. Dla rodziców bywa także rezygnacją z czasu wolnego. Kiedy jednak chcesz mieć trochę wolnego czasu dla siebie lub musisz zająć się domem, wtedy nad aktywnością twojego malucha czuwać może elektroniczna niania. Urządzenie to w pewnym sensie pozwala nam słyszeć i widzieć na odległość. Baby Monitor to niania elektroniczna której możemy zaufać i powierzyć swoje dziecko. Masz pełny wgląd do sytuacji w pokoju dzieci. Niania pozwala na podgląd obrazu wideo w czasie rzeczywistym.Wszystko co musisz zrobić to ustawić dostarczoną kamerę w miejscu, które umożliwi dobrą obserwację Twojego dziecka i uruchomić monitor podglądowy.

Zasięg nawet do 260 m

Zasięg do 260m w otwartym terenie oraz do 50m wewnątrz pomieszczeń, zapewni bezproblemowy kontakt z dzieckiem nawet w odległości kilku pomieszczeń lub pięter. Nie musisz obawiać się utraty zasięgu - niania posiada alarm, który uruchomi się w przypadku utraty połączenia z kamerą, gwarantując 100% bezpieczeństwo i stały kontakt z dzieckiem. Odbiornik wyposażono w pojemną baterię, która umożliwia długą pracę bez potrzeby ładowania.

Funkcje multimedialne

Baby monitor posiada zaprogramowane kołysanki, które możesz uruchamiać na odległość. Melodie wygrywane są z głośnika kamery umieszczonej przy łóżeczku dziecka. Możesz uruchamiać je za pomocą posiadanego przy sobie monitora. Kołysanki są bardzo pomocne podczas uspokajania oraz usypiania dziecka. Melodie można uruchomić zdalnie, wybierając odpowiedni przycisk na odbiorniku.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_vb303/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_vb303/3.jpg

Czuwa o każdej porze dnia i nocy

Kamera wyposażona została w specjalny tryb nocny, który umożliwia podgląd nawet w zupełnej ciemności. Niania posiada także funkcję powiadomień alarmowych, która informuje o przebudzeniu dziecka, czy o utracie zasięgu. Funkcja ta może przypomnieć także w odpowiednim czasie np. o zaplanowanym karmieniu.

Monitorowanie temperatury

Kamera posiada wbudowany czujnik temperatury, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświetla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury optymalnej dla snu Twojego dziecka.

Ważne funkcje !

 1. tryb nocny – pozwala na obserwację dziecka także w nocy, gdy w pokoju są zgaszone światła. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu podczerwieni.
 2. monitor – niektóre nianie, zamiast zwykłego wyświetlacza zamontowanego w stacji rodzica, są wyposażone w oddzielny monitor.
 3. termometr – mierzy temperaturę w pokoju dziecka. Dzięki niemu rodzic może kontrolować temperaturę powietrza – czy w pomieszczeniu nie jest za zimno lub za gorąco.
 4. kanał zwrotny (komunikacja dwukierunkowa) – w większości zestawów niania pozwala tylko na odbiór dźwięków dochodzących z pokoju dziecka. Jednak najlepiej wypadają urządzenia, które pozwalają na komunikację w drugą stronę tzn: rodzic może zacząć mówić do odbiornika, by dziecko uspokoiło się i ponownie zasnęło.
 5. kołysanki – uspokajają dziecko i pozwalają mu zasnąć. Producenci zamieszczają różną ilość kołysanek – od kilku do kilkunastu.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_vb303/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_vb303/5.jpg

Dane techniczne:

Ogólna:

 1. Częstotliwość pracy: 2.4GHz
 2. Temperatura pracy: od -10 do 50C
 3. Dopuszczalna wilgotność: <85%
 4. Zasięg w przestrzeni otwartej: do 260m

Kamera:

 1. Sensor: 0.3MP CMOS
 2. Podświetlenie minimalne: 0 lux (IR on)
 3. Zasięg w trybie nocnym: 5m
 4. Czujniki: temperatura, światło
 5. Wymiary (S x W x G): 52mm x 120mm x 74mm

Monitor:

 1. Ekran: TFT 3,2″
 2. Rozdzielczość ekranu: 320x240pix
 3. Odświeżanie: 20kl/s
 4. Wbudowany akumulator: Li-Po (600mAh)
 5. Wymiary (S x W x G): 125mm x 72mm x 18mm

W zestawie:

 1. Kamera (nadajnik)
 2. Monitor (odbiornik)
 3. Ładowarka sieciowa - 2 szt
 4. Instrukcja w j. polskim
 5. Eleganckie pudełko (w sam raz na prezent)
 6. Gwarancja
 7. Dowód zakupu (paragon / faktura)
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_vb303/6.jpg