SK55 Kamera szpiegowska FULL HD Wi-Fi z diodami IR

279,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/1.jpg

Dyskretna mini kamera wifi - model SK55 z diodami IR

Mini kamera przenośna przeznaczona do montażu w wybranym przez nas miejscu to najnowsze, detektywistyczne rozwiązanie. Kamera dzięki swoim małym gabarytom jest bardzo uniwersalna przeznaczona do zamontowania dosłownie w każdym wybranym przez nas miejscu/przedmiocie. Biorąc pod uwagę konstrukcję urządzenia, może być ono stosowane tak naprawdę w każdym wybranym przez nas miejscu. Jako, że nie posiada ona własnej obudowany możemy ją umiejscowić nawet w przedmiocie, który już od lat znajdował się w naszym domu/mieszkaniu/biurze, dzięki czemu nie wzbudzi to podejrzeń u najbardziej dociekliwej osoby.

Łatwa obsługa i konfiguracja

Kamera jest sterowana z komputera, tabletu oraz smartphona. Oprogramowanie współpracuje z systemami windows/android/iOS. Aby kamera działała i mogła być sterowana za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca potrzebny jest dostęp do internetu.

Łączność internetowa

Łączność internetowa daje szerokie spectrum możliwości – pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, pobieranie plików na nośniki czy umieszczanie danych na serwerze FTP. Sprzęt, za pośrednictwem którego chcemy zapoznać się z nagraniami, również zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. Dedykowane oprogramowanie pozwoli uruchomić podgląd na komputerze oraz smartfonie czy tablecie (Androida i iOS). Opcja mobilna jest też możliwa przez przeglądarki internetowe.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/2.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/5.jpg

Jakość FULL HD 1920x1080

Kamera rejestruje obraz VIDEO w jakości Full HD 1920x1080px wraz z dźwiękiem. Obraz jest pełny szczegółów dzięki czemu możemy rozpoznać twarz, ubiór itp. Kamera, oprócz rejestracji materiału video wraz dźwiękiem, posiada opcję wykonywania zdjęć w rozdzielczości aż 4032x3024px.

Doskonała widoczność w nocy

Kamera może służyć do monitoringu mieszkania, biura, magazynu, garażu - do inwigilacji opiekunki, wspólnika, partnera. W kamerze zostały zastosowane diody BLACK IR umożliwiające pracę również w zupełnej ciemności.

Ulepszony obiektyw

Nagrywany obraz jest wyjątkowo dobrej jakości, nasycone kolory i wysoką jasność obrazu, która jest regulowana z pozycji ustawień pozwoli swobodnie odczytać zapisany materiał.

Wydajny akumulator

Kamera posiada wbudowany akumulator 4000mAh, który pozwoli na pracę do 10 godzin. Istnieje również możliwość stałego zasilania kamery za pomocą przewodu USB, który jest w zestawie. Dzięki takiemu podłączeniu kamera będzie mogła pracować non-stop.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/3.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/7.jpg

Detekcja ruchu

Dużym atutem kamery szpiegowskiej oferowanej przez nas jest wbudowana funkcja detekcji ruchu. Detekcja ruchu działa na zasadzie analizy poklatkowej i rozpoczyna rejestrację dopiero w momencie wykrycia ruchu przed obiektywem. Pozwala to bardzo zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci i dodatkowo podczas przeglądania nagranego materiału będziemy mieli wyłącznie pliki, w których znajdują się istotne zdarzenia. Kiedy ruch przed obiektywem ustanie - kamera kończy nagrywany materiał i ponownie uzbraja się w tryb detekcji ruchu.

Karta pamięci do 64GB

Urządzenie nie posiada wbudowanej pamięci a obsługuje karty pamięci MicroSD o pojemności do 64GB. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wyboru i dopasowania odpowiedniej wielkości karty do naszych potrzeb. Ważnym atutem, jest również możliwość wyświetlania daty i godziny na nagraniach. Dzięki temu będziemy mieli dokładny pogląd na zarejestrowane zdarzenie.

Maskownice w zestawie

Tym, czym przede wszystkim (oprócz najwyższej rozdzielczości nagrania) wyróżnia się nasz produkt to jego uniwersalność montażu. Daje nam to swobodne pole do działania, dzięki czemu kamera umiejscowiona może być np. w przedmiocie, który od lat już widnieje w naszym mieszkaniu, co pozwoli uniknąć kłopotliwych pytań.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/6.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/4.jpg

Funkcje na smartphonie, tablecie, komputerze:


 1. Odtwarzanie i podgląd wideo oraz zdjęć
 2. Nagrywanie wideo na kartę pamięci/dysk zewnętrzny/serwer
 3. Robienie zdjęć
 4. Odsłuchiwanie dźwięku
 5. Funkcja mikrofonu
 6. Zmiana rozdzielczości obrazu
 7. Ustawienie detekcji ruchu lub nagrywania ciągłego
 8. Możliwość ustawienia alarmu i powiadomienia dźwiękowego
 9. Możliwość działania aplikacji w tle (otrzymywanie alertów po wykryciu ruchów)
 10. Zmiana ustawień kamery
 11. Działanie poprzez wifi/3G/LTE
 12. Działanie ekranu na kilka kamer
 13. i wiele innych...

Alarm na maila, telefon, serwer FTP

Kamera posiada wbudowany slot na karty microSD do 128GB - może rejestrować nagrania z funkcją zapętlania / nadpisywania. Nagrywanie może być realizowane non-stop, według ustalonego harmonogramu tygodniowego lub po detekcji ruchu. Po wykryciu ruchu dodatkowo kamera może wysłać powiadomienie e-mail wraz ze zdjęciami, może rozpocząć nagrywanie na karcie microSD lub może wysłać zdjęcia na wcześniej skonfigurowany serwer FTP. Kolejną akcją po wykryciu ruchu jest wysłanie komunikatu PUSH do aplikacji mobilnej, z której realizowany jest podgląd.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/8.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/10.jpg

Dane techniczne:

 1. Model SK55
 2. Rozdzielczość wideo - 1920x1080 HD
 3. Ilość klatek na sekundę do 30 fps
 4. Wbudowane diody podczerwieni IR
 5. Funkcja Low Light - nagrywanie w słabszych warunkach oświetleniowych
 6. Bezprzewodowa komunikacja WIFI
 7. Detekcja ruchu
 8. Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy komputera lub telefonu
 9. Podgląd obrazu z dowolnego miejsca
 10. Format obrazu: 16:9
 11. Funkcja alarmu
 12. Kąt widzenia obiektywu kamery -90°
 13. Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 64GB
 14. Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 15. Akumulator litowo-jonowy 4000mAh
 16. Nieograniczony czas pracy - po podpięciu do stałego zasilania
 17. Wymiary: 70x25x5 mm
 18. Długość taśmy: 180mm

W zestawie:

 1. Kamera szpiegowska wifi SK55
 2. Akumulator 4000mAh
 3. Płyta z oprogramowaniem
 4. Kabelek USB
 5. Ładowarka
 6. Instrukcja w j. polskim
 7. Oryginalne opakowanie
 8. Gwarancja
 9. Dowód zakupu (paragon / faktura)
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk55/9.jpg