SK42 Kamera szpiegowska Full HD do samodzielnego ukrycia

159,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/1.jpg

Dyskretna mini kamera - model SK42 FULL HD

Mini kamera przenośna przeznaczona do montażu w wybranym przez nas miejscu to najnowsze, detektywistyczne rozwiązanie. Kamera dzięki swoim małym gabarytom jest bardzo uniwersalna przeznaczona do zamontowania dosłownie w każdym wybranym przez nas miejscu/przedmiocie. Biorąc pod uwagę konstrukcję urządzenia, może być ono stosowane tak naprawdę w każdym wybranym przez nas miejscu. Jako, że nie posiada ona własnej obudowany możemy ją umiejscowić nawet w przedmiocie, który już od lat znajdował się w naszym domu/mieszkaniu/biurze, dzięki czemu nie wzbudzi to podejrzeń u najbardziej dociekliwej osoby.

Wszechstronne zastosowanie

Podstawowym zadaniem naszej uniwersalnej kamery szpiegowskiej jest rejestracja wideo z dźwiękiem. Urządzenie to oferuje najwyższą możliwą w tego typu produktach rozdzielczość i jest to Full HD 1920x1080. Obraz jest bardzo czytelny i ukazuje takie szczegóły zarejestrowanego wydarzenia jak twarze, czynności czy szczegóły ubioru. Jednak funkcja rejestracji wideo to nie jedyny atut urządzenia. Dodatkowo możemy wykorzystać opcję aparatu cyfrowego, przy pomocy, którego wykonamy zdjęcia w rozdzielczości aż 4032x3024 lub funkcję detekcji ruchu. Detekcja ruchu to niezwykle przydatna opcja. Urządzenie w tym trybie samoczynnie rozpocznie rejestrację w chwili wykrycia ruchu. Co więcej, jeśli ruch ustąpi, ustąpi również nagranie. Dzięki temu zarejestrowany materiał będzie zawierał tylko i wyłącznie istotne elementy, w których coś się działo.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/2.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/10.jpg

Jakość FULL HD 1920x1080

Kamera rejestruje obraz VIDEO w jakości Full HD 1920x1080px wraz z dźwiękiem. Obraz jest pełny szczegółów dzięki czemu możemy rozpoznać twarz, ubiór itp. Kamera, oprócz rejestracji materiału video wraz dźwiękiem, posiada opcję wykonywania zdjęć w rozdzielczości aż 4032x3024px.

Karta pamięci do 64GB

Urządzenie nie posiada wbudowanej pamięci a obsługuje karty pamięci MicroSD o pojemności do 64GB. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wyboru i dopasowania odpowiedniej wielkości karty do naszych potrzeb. Ważnym atutem, jest również możliwość wyświetlania daty i godziny na nagraniach. Dzięki temu będziemy mieli dokładny pogląd na zarejestrowane zdarzenie.

Maskownice w zestawie

Tym, czym przede wszystkim (oprócz najwyższej rozdzielczości nagrania) wyróżnia się nasz produkt to jego uniwersalność montażu. Daje nam to swobodne pole do działania, dzięki czemu kamera umiejscowiona może być np. w przedmiocie, który od lat już widnieje w naszym mieszkaniu, co pozwoli uniknąć kłopotliwych pytań.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/4.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/5.jpg

Detekcja ruchu

Dużym atutem kamery szpiegowskiej oferowanej przez nas jest wbudowana funkcja detekcji ruchu. Detekcja ruchu działa na zasadzie analizy poklatkowej i rozpoczyna rejestrację dopiero w momencie wykrycia ruchu przed obiektywem. Pozwala to bardzo zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci i dodatkowo podczas przeglądania nagranego materiału będziemy mieli wyłącznie pliki, w których znajdują się istotne zdarzenia. Kiedy ruch przed obiektywem ustanie - kamera kończy nagrywany materiał i ponownie uzbraja się w tryb detekcji ruchu.

Wydajny akumulator

Kamera posiada wbudowany akumulator 4000mAh, który pozwoli na pracę do 10 godzin. Istnieje również możliwość stałego zasilania kamery za pomocą przewodu USB, który jest w zestawie. Dzięki takiemu podłączeniu kamera będzie mogła pracować non-stop.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/6.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/8.jpg

Dane techniczne:

 1. Rozdzielczość wideo - 1920x1080 FULL HD 30 klatek/s
 2. Najwyższa rozdzielczość nagrania, uzyskiwana w tego typu urządzeniach!
 3. Funkcja Low Light - nagrywanie w słabszych warunkach oświetleniowych
 4. Detekcja ruchu
 5. Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy pilota
 6. Kąt widzenia obiektywu kamery - 90°
 7. Elastyczna taśma o długości 14cm
 8. Pamięć wbudowana - brak
 9. Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 64GB
 10. Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 11. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności 4000mAh
 12. Czas pełnego ładowania - około 8 godzin
 13. Czas pracy podczas nagrywania wideo - 10 godzin

W zestawie:

 1. Kamera szpiegowska FULL HD SK42
 2. Pilot zdalnego sterowania
 3. Kabelek USB
 4. Maskownice na obiektyw
 5. Instrukcja w j. polskim
 6. Oryginalne opakowanie
 7. Gwarancja 24 miesiące
 8. Dowód zakupu (paragon / faktura)
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk42/9.jpg