SK20 kamera w długopisie FULL HD - HDMI

249,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk20/1.jpg

Długopis szpiegowski z kamerą FULL HD model SK20

Kamera szpiegowska ukryta w niezwykle nowoczesnym długopisie wyposażona została w obiektyw o średnicy tylko 1mm oraz wbudowany bardzo czuły mikrofon. Kamera rejestruje obraz VIDEO w rozdzielczości FULL HD 1920x1080 wraz z dźwiękiem. Obraz jest pełny szczegółów dzięki czemu możemy rozpoznać twarz, ubiór itp. Bardzo prosta obsługa kamery - wystarczy włączyć ją jednym kliknięciem, a kamera sama rozpocznie nagrywanie. Kamera jest idealnie zamaskowana. Podczas nagrywania żadna z diod LED nie miga nikt nie rozpozna, że w urządzeniu zamontowano kamerę. Producent zadbał o każdy szczegół, dlatego też długopis nie różni się niczym od standardowego, dzięki czemu nawet podczas nagłej potrzeby rejestracji rozpoczniesz ją nie wzbudzając niczyich podejrzeń. Wbudowany akumulator pozwala na nagrywanie video przez około 80minut. Niezwykle elegancki i dyskretny. Wykonany z materiału o fakturze włókna węglowego.
Najnowszy produkt i jeszcze piękniejsze wykonanie, wspaniały nowoczesny design. Niebanalne podejście producenta kierującego się najnowszymi trendami i wysoce zaawansowaną technologią, sprawia że gotowy produkt jaki otrzymujemy zachwyca pięknem i funkcjonalnością, dzięki czemu na pozór zwykły gadżet staje się czymś więcej...
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk20/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk20/3.jpg
Coraz częściej chcielibyśmy mieć coś co nie tylko fajnie wygląda, ciekawie prezentuje się na półce, ale pełni również funkcje, które będą dla nas przydatne w życiu codziennym. Z myślą o osobach oczekujących „czegoś więcej" powstał nasz długopis. Postęp technologii oraz miniaturyzacja pozwoliły na skonstruowanie kamery, rejestrującej obraz w jakości FULL HD przy użyciu obiektywu o niewiarygodnych rozmiarach 1mm. Jednak jest to tylko jedna z zalet. Pełny efekt osiągnięto dzięki zamontowaniu profesjonalnego mikrofonu. Doskonała jakość obrazu i dźwięku gwarantuje nam sukces w każdej, nawet tej najmniej oczekiwanej i niecodziennej sytuacji. Inżynierowie postanowili iść o krok dalej. Całość osadzili w na pozór niewinnym przedmiocie jakim jest długopis, tym samym tworząc idealne narzędzie szpiegowskie, które nie wzbudzi żadnych podejrzeń nawet u najbardziej spostrzegawczych osób.
Pomyśl ile mógłbyś zdziałać z tym długopisem... Jednak nadal to nie wszystko! Po podłączeniu go do komputera otrzymujemy nośnik pamięci o pojemności nawet 64GB. Już zawsze będziesz mógł mieć ważne pliki przy sobie! Wyjście HDMI pozwala na wyświetlanie obrazu z kamery bezpośrednio na rzutniku lub ekranie komputera/telewizora. Wyposażony w matrycę CMOS 5Mpx umożliwiającą rejestrację wideo w formacie H.264 z prędkością 30 klatek na sekundę.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk20/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/sk20/5.jpg

Dane techniczne:

 1. Rozdzielczość nagrania - 1920x1080
 2. Ilość klatek na sekundę do 30 fps
 3. Kąt widzenia 90
 4. Format nagrywanego pliku video: AVI
 5. Format nagrywanego pliku audio: WAV
 6. Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych
 7. Wbudowany mikrofon
 8. Wyjście mini HDMI
 9. Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach
 10. Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 64GB
 11. Wbudowany akumulator 250mAh
 12. Czas nagrywania około 90 minut
 13. Przesuwna osłona kamery
 14. Zasilanie 5V USB

W zestawie:

 1. Mini kamera - długopis FULL HD
 2. Instrukcja obsługi
 3. Mini ładowarka sieciowa
 4. Estetyczne pudełko
 5. Gwarancja
 6. Dowód zakupu (paragon / faktura)