• Nowy

Lokalizator GPS tracker do motoru

299,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/1.jpg

LOKALIZATOR GPS TK-311C

Tracker możemy zasilać napięciem 8-80V

Lokalizator TK-311C to urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju pojazdu, nawet najbardziej specjalistycznych takich jak maszyny budowlane czy rolnicze. Wykorzystywany jest do kontroli położenia pojazdu - praktyczne rozwiązanie po kradzieży, dzięki czemu można zlokalizować obecne położenie skradzionego pojazdu. Używany również do kontroli samochodów służbowych. Produkt działa w oparciu o istniejące sieci GSM/GPRS i satelity GPS. Udostępnia wiele funkcji ochrony, ustalania położenia, monitoringu, alarmowania oraz śledzenia. Pozwala na lokalizację i kontrolę dowolnych celów za pomocą wiadomości SMS lub wykorzystując do tego celu Internet.

Kupując u nas dowolny lokalizator otrzymujesz GRATIS 10 letni dostęp do strony lokalizującej.

Serwis ten umożliwia lokalizacje w trybie OnLine zarówno poprzez stronę www oraz dzięki dostępnej aplikacji dla systemu Android lub iOS możesz śledzić pojazd na swoim smartphonie.

Miniaturowe wymiary:

Doskonałe rozwiązanie do :
 1. maszyn,
 2. ciągników,
 3. samochodów,
 4. motocykli,
 5. skuterów,
 6. quadów,
 7. wózków widłowych,
 8. łodzi,
i wielu innych instalacji!
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/3.jpg

Lokalizacja SMS

Z uprawnionego numeru telefonu dzwonimy na numer karty SIM znajdującej się w lokalizatorze, po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z położeniem geograficznym (link do mapy google), prędkością oraz poziomem naładowania akumulatora. Urządzenie może również wysyłać informacje o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 1min (ustawiamy ilość i interwał).

Wirtualne ogrodzenie

Za pomocą mapy programujemy obszar bezpieczny po przekroczeniu którego dostaniemy SMS-a z informacją o przekroczeniu bezpiecznej strefy oraz link z aktualnym położeniem. Funkcja ta doskonale nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa ludzi, wartościowych przedmiotów, a nawet zwierząt.

Tryb uśpienia

Urządzenie można wprowadzić w tryb uśpienia w którym zużywa mniej energii przedłużając czas pracy na akumulatorze. Odpowiednią komendą można wyłączyć moduł GPS. Wybudzanie może nastąpić po wykryciu alarmu.

Monitorowanie prędkości

Jeśli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości definiujemy SMS-em górną prędkość graniczną, a następnie jak tylko kierowca ją przekroczy, dostajemy SMS-a z powiadomieniem oraz aktualną pozycją.

Podsłuch

Wystarczy wysłać SMS-a aby przełączyć się w tryb monitorowania. Lokalizator GPS działa wówczas jak wysokiej klasy podsłuch. Sprzedawany lokalizator posiada bardzo czuły mikrofon który umożliwia podsłuch nawet gdy jest ukryty.

Ostrzeżenie o ruchu

Aktywując tę opcję wybieramy promień ruchu pojazdu, osoby po przekroczeniu którego dostaniemy SMS-a z informacją o ruchu. Stosujemy tą funkcję gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, motocykl itp.).
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/6.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/2.jpg

Stały nadzór

Dzięki funkcji ostrzegania przez SMS o niskim stanie naładowania akumulatora użytkownik może zapewnić ładowanie lokalizatora w odpowiednim czasie bez utraty kontaktu.

Monitoring Online

Urządzenie można skonfigurować do pracy z dowolnym serwerem i monitorować w czasie rzeczywistym 24h/dobę. Dzięki temu w dowolnym momencie można sprawdzić gdzie dokładnie znajdowało się urządzenie oraz z jaką prędkością się poruszało.

Dane techniczne:

 1. Model: TK-311C
 2. Obsługiwane sieci: GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz
 3. Dokładność lokalizacji: ±5 m
 4. Czułość GPS: -159 dBm
 5. Zasilanie: 8-80V, zasilanie akumulatorowe
 6. Czas pracy na akumulatorze: ok 2-3h
 7. Temperatura pracy: od -30°C do +60°C
 8. Wodoodporność:  IP67
 9. Alarm czujnika wstrząsów
 10. Czujnik podczerwieni
 11. Nasłuch z mikrofonu
 12. Wbudowane silne magnesy

Wymiary i waga:

 1. 60mm x 35mm x 18mm
 2. 50g
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/7.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/tk311c/8.jpg

W zestawie:

 1. Lokalizator GSM TK-311C
 2. Serwer online na 10 lat
 3. Wiązka przewodów
 4. Przekaźnik 12V 10A
 5. Pilot
 6. Eleganckie pudełko
 7. Instrukcja obsługi w j. polskim
 8. Gwarancja
 9. Dowód zakupu (paragon / faktura)