Kamera sportowa Xblitz Extreme II 4K UltraHD

599,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/1.jpg

Kamera sportowa Xblitz Extreme II 4K

Kamera sportowa Extreme ll 4k renomowanej firmy Xblitz to kamera sportowa która nagrywa w rozdzielczości 4K. Posiada 2’ calowy ekran który pozwala oglądać na żywo zdarzenia jak i jest przystosowany do odtwarzania nagrań.Menu w języku polskim pozwala na łatwą obsługę urządzenia przez każdego użytkownika. Jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi aktywnych. Wysokiej jakości kamera sportowa nagrywająca w maksymalnej rozdzielczości 4K.
Kamera Xblitz Extreme II 4K została zaprojektowana dla miłośników sportów ekstremalnych, ale przede wszystkim dla użytkowników, którzy chcą uwiecznić i zapamiętać swoje przeżycia. Kamera charakteryzuje się wysoką jakością nagrań oraz wyjątkowo długim czasem pracy. Dzięki wytrzymałej obudowie znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych, pod wodą i na wysokościach.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/2.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/3.jpg
Uchwyć każdy trick, każdy wyczyn i każdy ekscytujący moment codziennego życia w doskonałej jakości z kamerą Xblitz EXTREME II 4K przeznaczona jest do rejestrowania wideo wysokiej jakości w najwyższej rozdzielczości. Czy jest to snowboarding, wakeboarding, narty wodne, żeglarstwo, narty wodne czy też nurkowanie i inne, kamera poradzi sobie w każdych warunkach. Możesz nią nagrywać profesjonalne materiały o szerokim kącie 160°, robić zdjęcia wysokiej rozdzielczości lub zdjęcia seryjne a dzięki szerokiej gamie akcesoriów bez trudu wszędzie ją zamontujesz.
Xblitz EXTREME II 4K to idealna kamera dla wszystkich miłośników podróży oraz sportów ekstremalnych.Ta bardzo przydatna i poręczna kamera posiada 2 calowy wyświetlacz co daje możliwość precyzyjnego kadrowania oraz przeglądania materiału filmowego w plenerze. Bogaty zestaw akcesoriów pozwoli na wygodny i bezproblemowy montaż gdziekolwiek będziesz (motor quad rower kask jak samochód). Xblitz EXTREME II 4K doskonale sprawuję się podczas uprawiania takich sportów jak wycieczki rowerowe wspinaczka górska nurkowanie sporty wodne bungee deskorolka jak i podczas śnieżnego szaleństwa na stokach. Wymienna bateria pozwala na zapewnienie dłuższego czasu pracy.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/4.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/6.jpg
Wbudowany moduł WiFi pozwala na nawiązanie połączenia między kamerą Xblitz Extreme II 4K a twoim smartphonem lub tabletem z systemem Android/iOS. Dzięki WiFi masz również wyjątkową możliwość obsługiwania kamery za pomocą pilota zdalnego sterowania. Dzięki Wifi masz kontrolę nad kamerą w sytuacjach, kiedy jest to problematyczne. Aplikacja (Android oraz iOS) pozwala na obsługę twojej kamery kiedykolwiek i z dowolnego miejsca. Daje możliwość nagrywania wideo, fotografowania, wykonywania “szybkich ujęć” oraz innych.

Kilka zaleta kamery Xblitz Extreme II 4K:

 1. Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – 4k przy 10 fps FULL HD 1920x1080p przy 60 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.
 2. Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.
 3. Solidny uchwyt– kamera posiada stabilny i wygodny system mocowania, który pozwala na mocowanie urządzenie na wiele sposobów np. do kasku, roweru.
 4. Wbudowany mikrofon – bardzo czuły, rejestruje dźwięki.
 5. Wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.
 6. Tryb pamięci masowej – kamerkę z zainstalowaną wewnątrz kartą pamięci po podłączeniu przewodem USB do laptopa można wykorzystać jako przenośny dysk. W tym trybie można również skopiować pliki wideo oraz zdjęcia z karty pamięci na dysk twardy komputera / laptopa.
 7. Typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 32GB.
 8. Wbudowana bateria – zastosowana bateria wewnętrzna posiada 1050 mAh.
 9. Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa.
 10. Wodoodporność –dodatkowe euti pozwala na używanie kamerki pod wodą do 50 metrów.
 11. Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem nagrywania).
 12. Pilot zdalny –pozwala na sterowanie kamerą za pomocą pilota dzięki technologii bluetooth.
 13. Smartfon –kamera współpracuję z systmem iOS oraz Android.


Kamera oferuje wiele opcji montażowych. Wszystkie potrzebne akcesoria są dołączone do zestawu. Możesz ustawić ją pod różnymi kątami np. poziomym pionowym, aby nagrać dokładnie to co chcesz. Kamera EXTREME II 4K nie daje żadnych wyrzeczeń, nigdy nie będziesz miał problemu ze znalezieniem idealnego miejsce, aby bezpiecznie zamocować tą kamerę. Super design, optymalne wymiary i łatwy montaż. Kamera idealnie komponuje się z wnętrzami najnowszych samochodów. Mocowanie Click&go pozwala na szybkie i proste zamocowanie lub zdejmowanie kamery z uchwytu.

Mocowanie kompatybilne z innymi uchwytami np. od kamer GO-PRO

http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/7.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/extreme2/8.jpg


Dane techniczne:

 1.     Najwyższa jakość obrazu i rozdzielczość 4K
 2.     Rozdzielczość zdjęć 12Mpix
 3.     Obiektyw: 160 stopni
 4.     Wyświetlacz 2" TFT LCD
 5.     Wbudowane wi-fi
 6.     Funkcja WDR (Wide Dynamic Range)
 7.     Kompatybilna z Android i iOS
 8.     Obsługa Kart do 32GB
 9.     Wyjścia micro USB i mini HDMI
 10.     Data i czas nagrania
 11.     Bardzo małe wymiary!
 12.     Bogate wyposażenie pozwalające w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.
 13.     Kompresja wideo H-264
 14.     Wbudowany mikrofon
 15.     Nagrywanie ciągłe
 16.     Nagrywanie poklatkowe
 17.     Zasilanie: 1050mAh dużej pojemności bateria wielokrotnego ładowania
 18.     Obudowa hermetyczna

W zestawie:

 1.     Kamera Xblitz Extreme II 4K
 2.     Akumulator 1050mAh
 3.     Obudowa hermetyczna
 4.     Uchwyt do obudowy hermetycznej
 5.     Pilot bluetooth wodoodporny
 6.     Kabel USB
 7.     Kabel TV
 8.     Pasek do kasku
 9.     Uchwyt do roweru
 10.     Płaski uchwyt do kasku
 11.     Instrukcja obsługi
 12.     Gwarancja
 13.     Dowód zakupu (paragon / faktura)