KZ19 Kamera wewnętrzna IP "JBP HD CAMERA" FULL HD 2 Mpx 360°

179,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/1.jpg

Kamera wewnętrzna obrotowa FULL HD 2 Mpx JBP KZ19

Rewelacyjna kamera wewnętrzna IP. Dzięki funkcji trybu nocnego oraz diodzie podczerwieni HIGH POWER IR umożliwia podgląd nawet w całkowitej ciemności. Komunikacja sieciowa możliwa jest zarówno tradycyjnie poprzez sieć ethernet jak również poprzez bezprzewodowe WiFi. Posiada również funkcję P2P, umożliwiającą dostęp do kamery z zewnątrz sieci, poprzez internet nawet w przypadku braku zewnętrznego adresu IP. Dostęp do kamery możliwy jest zarówno poprzez urządzenia mobilne procujące pod systemami ANDROID oraz iOS. Aplikacja do obsługi kamery jest w języku polskim co sprawia, że obsługa kamery jest banalnie prosta.

Wysoka jakość wykonania

Kamera ta może być stosowana wewnątrz pomieszczeń, może być ona montowana zarówno do powierzchni poziomych (np. biurko, sufit, podbitka itp. ) jak i pionowych (np. ściana, itp.). Oferowane urządzenie można wykorzystać do monitoringu domów, mieszkań, sklepów, biur, hurtowni, magazynów, itp. Kamera zasilana jest napięciem 5V. Konfiguracja urządzenia jest banalnie prosta - wystarczy, ze zainstalujesz na swoim telefonie bezpłatną aplikacje.

Zdalne sterowanie

Kamera posiada wbudowane, wewnętrzne silniki umożliwiające zdalne sterowanie jej ruchem w zakresie 355 stopni w poziomie oraz 65 stopni w pionie. Obsługa kamery odbywa się bezpośrednio z poziomu smartfona z systemem Android lub iOS.

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/3.jpg

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/2.jpg

Dwustronna komunikacja AUDIO

Kamera posiada wbudowany głośnik i mikrofon dzięki temu, podczas podglądu kamery np. na urządzeniu mobilnym możemy usłyszeć co dzieje się w otoczeniu kamery oraz rozmawiać przez mikrofon w naszym smartfonie. To rozwiązanie świetnie nadaje się do opieki nad małymi dziećmi, ale także podnosi bezpieczeństwo osób starszych.

Wysoka jakość nagranych materiałów

Urządzenie to oferuje wysokiej jakości rozdzielczość FULL HD 1920x1080. Obraz jest bardzo czytelny i ukazuje takie szczegóły zarejestrowanego wydarzenia jak twarze, czynności czy szczegóły ubioru. Jednak funkcja rejestracji wideo to nie jedyny atut urządzenia. Dodatkowo możemy wykorzystać opcję aparatu cyfrowego, przy pomocy, którego wykonamy zdjęcia lub użyć funkcji detekcji ruchu. Detekcja ruchu to niezwykle przydatna opcja. Urządzenie w tym trybie samoczynnie rozpocznie rejestrację w chwili wykrycia ruchu. Co więcej, jeśli ruch ustąpi, ustąpi również nagranie. Dzięki temu zarejestrowany materiał będzie zawierał tylko i wyłącznie istotne elementy, w których coś się działo.

Łatwe podłączenie i obsługa funkcji online

Kamera jest sterowana z tabletu oraz smartphona. Oprogramowanie współpracuje z systemami Android oraz iOS. Aby kamera działała i mogła być sterowana z urządzeń mobilnych potrzebny jest dostęp do internetu. Łączność internetowa daje szerokie spectrum możliwości – pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym lub pobieranie plików na nośniki. Sprzęt za pośrednictwem którego chcemy zapoznać się z nagraniami, również zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. Dedykowane oprogramowanie pozwoli uruchomić podgląd na smartfonie czy tablecie (Androida i iOS).

Wyraźny i płynny obraz przy zdalnym oglądaniu

Kamera wykorzystuje technologię anten telefonii komórkowej dla uzyskania najwyższej wydajności RF. Obraz jest krystalicznie czysty i detaliczny podczas zdalnego podglądu.

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/5.jpg

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/6.jpg

Doskonała widoczność w nocy

Kamera została wyposażona w bardzo mocną diodę HIGH POWER IR, która umożliwia nagrywania w warunkach zupełnej ciemności nawet z odległości 20 metrów. Zastosowanie technologii podczerwieni daje podgląd czystego obrazu nawet w kompletnej ciemności.

Prostota podłączenia

Połączenie można ustanowić bez skomplikowanego okablowania. Możesz połączyć się i skonfigurować urządzenie, wykonując trzy proste kroki. Naciśnięcie przycisku umożliwia również wysyłanie zaproszeń do znajomych w celu jednoczesnego oglądania.
 1. Pobierz aplikację.
 2. Podłącz kamerę KZ19 do źródła zasilania.
 3. Uruchom aplikację, by znaleźć urządzenia.
 4. Po nawiązaniu połączenia urządzenie jest gotowe do użycia.

Karta pamięci i powiadomienia PUSH

Kamera posiada wbudowany slot na karty microSD do 64GB - może rejestrować nagrania z funkcją zapętlania / nadpisywania. Nagrywanie może być realizowane non-stop, według ustalonego harmonogramu tygodniowego lub po detekcji ruchu. Po wykryciu ruchu dodatkowo kamera może rozpocząć nagrywanie na karcie microSD i wysłać powiadomienie PUSH do aplikacji mobilnej, z której realizowany jest podgląd.

Zapis obrazu na chmurę - tylko u nas

Kamera ma możliwość za pomocą dedykowanej aplikacji automatycznego zapisu na zewnętrzny dysk sieciowy (chmurę) bez konieczności przeprowadzania dodatkowej i skomplikowanej konfiguracji. Opcja ta wymaga wykupienia abonamentu (dodatkowo płatne z poziomu aplikacji w telefonie).

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/7.jpg

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz19/4.jpg

Dane techniczne:


 1. Model JBP CAMERA KZ19
 2. Rozdzielczość: FULL HD 2Mpx 1920x1080 30kl/s
 3. Przetwornik obrazu: 1/2.7" color CMOS
 4. Obsługa kart pamięci: do 64 GB
 5. Kąt widzenia kamery 105°
 6. Wbudowany mikrofon i głośnik
 7. Bezprzewodowa komunikacja WIFI
 8. Podłączenie za pomocą kabla ethernet
 9. Podgląd online na telefonie, tablecie
 10. Możliwość zapisywania obrazu na karcie pamięci
 11. Bezpośredni dostęp do kamery w systemie P2P (peer-to-peer)
 12. Komunikacja między urządzeniami za pośrednictwem kodów QR
 13. Tryb nocny dioda HIGH POWER IR
 14. Możliwość zapisu na chmurze
 15. Detekcja ruchu
 16. Port lan RJ-45
 17. Funkcja alarmu

W zestawie:


 1. Kamera IP model KZ19
 2. Zasilacz + kabel
 3. Antena WiFi
 4. Uchwyt i kołki montażowe
 5. Instrukcja w j. polskim
 6. Oryginalne opakowanie
 7. Gwarancja
 8. Dowód zakupu (paragon / faktura)

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz18/8.jpg