KZ16 Kamera zewnętrzna IP "JBP HD CAMERA" FULL HD 2 Mpx

179,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/6.jpg

Kamera zewnętrzna IP FULL HD 2Mpx JBP KZ16

Bezkonkurencyjna kamera zewnętrzna IP. Dzięki rozdzielczości 2Mpx Full HD 1920x1080p kamera umożliwia obserwację z niezwykłą szczegółowością, niedostępną dla typowych rozwiązań i zwykłych kamer. Funkcja trybu nocnego oraz osiemnaście diod podczerwieni HIGH POWER IR umożliwia podgląd nawet w całkowitej ciemności. Komunikacja sieciowa możliwa jest zarówno tradycyjnie poprzez sieć ethernet jak również poprzez bezprzewodowe WiFi. Posiada również funkcję P2P, umożliwiającą dostęp do kamery z zewnątrz sieci, poprzez internet nawet w przypadku braku zewnętrznego adresu IP. Dostęp do kamery możliwy jest zarówno poprzez przeglądarkę WWW jak i aplikacje na komputer PC, MAC, oraz urządzenia mobilne procujące pod systemami ANDROID oraz iOS. Aplikacja do obsługi kamery jest w języku polskim co sprawia, że obsługa kamery jest banalnie prosta.

Wysoka jakość wykonania

Kamera ta może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, może być montowana do powierzchni poziomych (np. sufit, podbitka itp. ) jak i pionowych (np. ściana, elewacja itp.). Dzięki trwałej, metalowej obudowie posiada podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Sprawia to że nie musisz się obawiać o akty wandalizmu .Oferowane urządzenie można wykorzystać do monitoringu sklepów, biur, hurtowni, magazynów, parkingów, domów itp. Kamera zasilana jest napięciem 12V. Konfiguracja urządzenia jest banalnie prosta - wystarczy, ze zainstalujesz na swoim telefonie bezpłatną aplikacje.

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/1.jpg

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/4.jpg

Najwyższa jakość nagranych materiałów

Urządzenie oferuje wysokiej jakości rozdzielczość 2Mpx FULL HD 1920x1080. Obraz jest bardzo czytelny i ukazuje takie szczegóły zarejestrowanego wydarzenia jak twarze, czynności czy szczegóły ubioru. Jednak funkcja rejestracji wideo to nie jedyny atut kamery. Dodatkowo możemy wykorzystać opcję aparatu cyfrowego, przy pomocy, którego wykonamy zdjęcia lub użyć funkcji detekcji ruchu. Detekcja ruchu to niezwykle przydatna opcja. Urządzenie w tym trybie samoczynnie rozpocznie rejestrację w chwili wykrycia ruchu. Co więcej, jeśli ruch ustąpi, ustąpi również nagranie. Dzięki temu zarejestrowany materiał będzie zawierał tylko i wyłącznie istotne elementy, w których coś się działo.

Łatwe podłączenie i obsługa funkcji online

Wysoka jakość komponentów gwarantuje stabilną pracę wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie zapewniony jest stabilny sygnał sieci WiFi lub połączenie kablowe. Kamera jest sterowana z komputera, tabletu oraz smartphona. Oprogramowanie współpracuje z systemami windows PC/android/iOS. Łączność internetowa daje szerokie spectrum możliwości – pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, pobieranie plików na nośniki czy zapisywanie danych na kartę pamięci. Sprzęt, za pośrednictwem którego chcemy zapoznać się z nagraniami, również zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. Dedykowane oprogramowanie pozwoli uruchomić podgląd na komputerze oraz smartfonie czy tablecie (Androida i iOS). Opcja mobilna jest też możliwa przez przeglądarki internetowe.

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/3.jpg

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/2.jpg

Doskonała widoczność w nocyy

Kamera została wyposażona w osiemnaście bardzo mocnych diod HIGH POWER IR, które umożliwiają nagrywania w warunkach zupełnej ciemności nawet z odległości 30 metrów. Zastosowanie technologii podczerwieni daje podgląd czystego obrazu w kompletnej ciemności.

Wodoodporna obudowa

Metalowa obudowa i klasa szczelności IP66 sprawia, że kamera jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Klasa szczelności IP66 pozwala jej na swobodną pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Niezależnie od tego czy jest piękna, słoneczna pogoda, czy też mróz, deszcz lub śnieg - kamera sprosta stawianym przed nią wymaganiom.

Karta pamięci i powiadomienia PUSH

W kamerze możemy zamontować kartę pamięci micro SD (max 64GB), dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniego nagrywania na nią obrazu. W przypadku wykrycia ruchu aplikacja może przesłać do Ciebie stosowną informację PUSH na Twój telefon z zainstalowaną aplikacją! Dzięki temu będziesz mieć możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualne zagrożenie. ,h2>Dwustronna komunikacja AUDIO Kamera posiada wbudowany głośnik i mikrofon dzięki temu, podczas podglądu kamery np. na urządzeniu mobilnym możemy usłyszeć co dzieje się w otoczeniu kamery oraz rozmawiać przez mikrofon w naszym smartfonie.

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/5.jpg

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/8.jpg

Dane techniczne:

 1. Model JBP KZ16
 2. Rozdzielczość: FULL HD 2Mpx 1920x1080 30kl/s
 3. przetwornik obrazu: 1/2.7" color CMOS
 4. Obiektyw 3,6mm
 5. Kąt widzenia kamery 94°
 6. Wbudowany mikrofon i głośnik
 7. Klasa szczelności: IP66
 8. Detekcja ruchu
 9. Obsługa kart pamięci: do 64 GB
 10. Zasięg WiFi do 50 metrów
 11. Podgląd online na telefonie, tablecie, PC
 12. Bezpośredni dostęp do kamery w systemie P2P (peer-to-peer)
 13. Komunikacja między urządzeniami za pośrednictwem kodów QR
 14. Tryb nocny diody HIGH POWER IR
 15. Wbudowana detekcja ruchu
 16. Port lan RJ-45
 17. Funkcja alarmu
 18. Zasilanie: 12VDC

W zestawie:

 1. Kamera IP model JBP KZ16
 2. Zasilacz 12V
 3. Antena WiFi
 4. Komplet akcesoriów montażowych
 5. Instrukcja w j. polskim
 6. Oryginalne opakowanie
 7. Gwarancja
 8. Dowód zakupu (paragon / faktura)

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/kz16/7.jpg