• Nowy

Grill węglowy ogrodowy z grubej blachy

189,00 zł
Brutto

 • Gwarancja bezpiecznych zakupów Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • Darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa od 300zł
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/3.jpg

Grill ogrodowy z pokrywą i półkami

Wykonany z grubej wytrzymałej stali

Grill węglowy, który spełni oczekiwania każdego miłośnika pysznego grillowania. Grill na kółkach to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie nie tylko wypady za miasto i wypoczynek na łonie natury, ale również wygodę we własnym przydomowym ogrodzie czy na działce. Dodatkowo duży ruszt umożliwi nam przyrządzenie potraw dla całej rodzinny jednocześnie. Zestaw do samodzielnego złożenia (łatwy montaż, instrukcja w j. polskim w zestawie). Grill przeznaczony jest do pracy na wolnym powietrzu. Konstrukcja wykonana została z grubej blachy malowanej proszkowo.

Na rodzinne spotkania i wypady za miasto

Szczególnie w ciepłe i bezchmurne popołudnie, pogoda zachęca nas do spędzenia czasu w ogrodzie. Jeszcze milej jest, gdy w takim momencie możemy spotkać się ze znajomymi i rodziną na wspólne grillowanie. Nasz elegancki grill będzie się do tego idealnie nadawał. Pokrywa wyposażona jest w specjalny otwór do lepszej wentylacji,a dodatkowym atrybutem są 3 półki np. na jedzenie czy przybory do grillowania. Grill został wyposażony w dodatkowe kółka do lepszego transportu i automatyczną regulację wysokości rusztu.

Smaczne i soczyste potrawy

Stabilna pokrywa ze wspornikami zapewnia równomierne nagrzewanie się grilla i pozwala na regulowanie temperatury w jego wnętrzu. Tego typu rozwiązanie sprawia również, że potrawy przygotowują się szybciej, a mimo tego nie ulegają wysuszeniu, dzięki czemu pozostają soczyste i smaczne.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/6.jpg

Automatyczna regulacja rusztu

Ruszt na jedzenie można dowolnie podwyższać i obniżać za pomocą pokrętła, dzięki czemu możesz w wygodny sposób kontrolować temperaturę smażenia. W łatwy sposób zmienisz intensywność grillowania poprzez ustawienie wysokości misy paleniskowej za pomocą pokrętła oraz dzięki regulowanym przesłonom wentylacyjnym.

Praktyczne półki

Grill został dodatkowo wyposażony w trzy praktyczne drewniane półki, które z łatwością pomieszczą talerze, tacę z potrawami i wszelkie inne niezbędne akcesoria grillowe. Wbudowane półki skutecznie powiększają obszar roboczy w obrębie grilla, dzięki temu unikniesz potrzeby zabierania ze sobą dodatkowych stolików i ciągłego chodzenia od grilla do stołu.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/1.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/9.jpg

Solidna konstrukcja

Całość została wykonana z bardzo grubej blachy gwarantującej niezawodność działania przez długie lata. Dodatkowo dolna misa i pokrywa zostały poddane dwustronnemu proszkowaniu czarną emalią, dzięki czemu zdecydowanie zwiększono ich wytrzymałość na ekstremalne temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto taki sposób lakierowania wyróżnia się na tle innych jednolitą, połyskującą powłoką głębokiego koloru pozbawioną przebarwień.

Łatwy transport

Stabilna konstrukcja i koła umożliwiają przenoszenie nawet rozgrzanego grilla.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/7.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/5.jpg

Wygodna regulacja dopływu powietrza

Pokrętło do regulacji dopływu powietrza daje w zamkniętym grillu możliwości manipulowania temperaturą, bez użycia dmuchawy.

Wymiary grilla:

 1. Wysokość grilla ze stelażem: 90 cm
 2. Szerokość misy dolnej: 46
 3. Wysokość misy dolnej: 46
 4. Głębokość misy dolnej: 12 cm
 5. Szerokość rusztu: 41 cm
 6. Wysokość rusztu: 41 cm
 7. Szerokość półki bocznej: 20,5 cm
 8. Długość półki bocznej: 42, 5 cm
 9. Szerokość półki dolnej: 36 cm
 10. Długość półki dolnej: 42,5 cm

W zestawie:

 1. Grill na kółkach
 2. 3 drewniane półki
 3. Instrukcję montażu
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/12.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/8.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/grill_weglowy/14.jpg