Niania elektronicza kamera Xblitz Baby Monitor

245,00 zł
Brutto

 

 

 

http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/1.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/3.jpg

Bezprzewodowa niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor

Z nianią elektroniczną Xblitz możesz monitorować swoją pociechę w każdej sytuacji. Urządzenie jest od nowości poprawnie skonfigurowane i gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka - nie wymaga dodatkowych instalacji. Zabierz Xblitz Baby Monitor na wakacje lub w podróż i śpij spokojnie nie martwiąc się o swoje dzieci. Urządzenie działa bez konieczności używania sieci WiFi czy połączenia kablowego. Xblitz Baby Monitor możesz także wykorzystać do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub nawet do monitoringu zwierząt domowych. Urządzenie pozwala na nasłuch dźwięków z monitorowanego pomieszczenia oraz pozwala na komunikację głosową z dzieckiem. Naciśnij przycisk mikrofonu w monitorze, a dziecko usłyszy Twój głos. Kamera posiada wbudowany czujnik, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświetla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury optymalnej dla snu Twojego dziecka.
Dzięki bezprzewodowej transmisji o częstotliwości 2.4GHz masz pewność, że praca Baby Monitora będzie sprawna i niezakłócona. Nadajnik i odbiornik są już ze sobą sparowane fabrycznie. Maksymalny zasięg urządzenia w otwartym terenie w linii prostej to 260 metrów. Zasiąg optymalny w pomieszczeniach to maksymalnie 50 metrów (również pomiędzy piętrami, poprzez strop). Urządzenie posiada możliwość pracy w zupełnej ciemności dzięki doświetlaniu monitorowanego pomieszczenia za pomocą wbudowanych diod IR (światło podczerwone nie widzialne dla ludzkiego oka). Kamera odczytuje sygnał z wbudowanego czujnika i w razie potrzeby przełącza się w tryb nocny. W całkowitej ciemności zasięg diod IR wynosi 5 metrów, co pozwala na podgląd całego pomieszczenia, a nie tylko łóżeczka dziecięcego. Poprzez naciśnięcie dedykowanego przycisku na monitorze można włączyć odtwarzanie kołysanek w pokoju dziecka. Urządzenie posiada 8 różnych melodii odtwarzanych kolejno jedna po drugiej.
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/5.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/4.jpg
Kamera w pokoju dziecka musi być podłączona za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 220V (długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m). Odbiornik LCD z kolei może być zasilany na dwa sposoby: poprzez zasilacz sieciowy 220V (długość przewodu również ma 2,4 m) lub z wbudowanego akumulatorka. Zasilanie z akumulatorka pozwala na pracę do 8 godz, można zabrać ze sobą monitor np. do ogrodu lub na taras i monitorować sen dziecka w miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka 220V. Tryb czuwania VOX z kolei pozwala na zaoszczędzenie energii. Polega on na wygaszaniu ekranu, gdy w monitorowanym pokoju jest cicho i Twoje dziecko śpi spokojnie. W momencie, gdy dziecko zacznie płakać, ekran monitora się zapali. Istnieje możliwość ustawienia w menu trzech poziomów czułości tego trybu oraz czasu po jakim ekran automatycznie zostanie wygaszony.

Dane techniczne


 1. Ekran: Kolorowy ekran odbiornika 2,0 cala TFT LCD
 2. Zakres częstotliowści: 2400 MHz~2483.5 MHz
 3. Zasięg: do 260 metrów na otwartym terenie, do 50 metrów w pomieszczeniach
 4. Podgląd nocny: Tak. Posiada możliwość podglądu nocnego tzw. Night Vision (diody IR 8szt)
 5. Zakres kamery w ciemności: do 5 metrów
 6. Rozdzielczość kamery: 320x240
 7. Zasilanie: z zasilacza sieciowego
 8. Mobilność: Tak. Możliwość zamontowania kamery w różnych miejscach
 9. Mikrofon: Tak, rejestracja filmów z dźwiękiem
 10. Sygnał: bardzo stabilny sygnał w obie strony, brak zakłóceń
 11. Dwukierunkowa komunikacja głosowa: Tak
 12. Wbudowane kołysanki: Tak. Odtwarzanie wbudowanych kołysanek (8 różnych)
 13. Tryb czuwania: Tak. Tryb czuwania VOX (oszczędzania energii)
 14. Czujnik temperatury otoczenia: Tak
 15. Temperatura pracy: -10C do 50C

W zestawie:


 1. Kamera
 2. Odbiornik LCD
 3. 2x zasilacz
 4. Instrukcja obsługi w j. polskim
 5. Gwarancja
 6. Dowód zakupu (paragon / faktura)
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/10.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/7.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/6.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/8.jpg
http://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/niania_baby/9.jpg