Witamy serdecznie na stronach naszego sklepu, na których mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej firmy. Zdając sobie sprawę z tego jak w dzisiejszych czasach istotną sprawą jest bezpieczeństwo mienia, wychodzimy naprzeciw klientom oferując szeroki zakres zabezpieczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Do zagadnień bezpieczeństwa podchodzimy w sposób kompleksowy, oferując mechaniczne, elektromechaniczne oraz elektroniczne systemy zabezpieczeń. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań, tworzymy indywidualne zestawy oraz zapewniamy ich transport.

Nadzorujemy prawidłowy montaż oraz serwis zakupionych systemów. Przeważającą częścią naszej działalności jest dystrybucja - sprzedaż hurtowa i detaliczna zabezpieczeń antykradzieżowych do pojazdów mechanicznych, głównie samochodów osobowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę akcesorii typu: centralne zamki, czujniki parkowania, alarmy, elektronika powiadamiająca, jak również materiały instalacyjne tj. konektory, wężyki, taśmy izolacyjne itp.

Współpraca z nami oznacza solidność, jakość, szybkość dostawy, jak również elastyczność cenową. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebujecie naszej fachowej porady, po prostu skontaktujcie się z nami - z przyjemnością pomożemy, doradzimy!

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy z całej Polski, instalatorów, salony samochodowe, sklepy, hurtownie.