Z powodu panującej pandemii koronawirusa w Polsce i zmianie systemu pracy w naszym zespole proces wykonywania zwrotów może się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań aby wszystko przebiegło jak najsprawniej.

 • Korzystając z zakupów w naszym sklepie internetowym (umowę zawierałeś poza lokalem, na odległość) jako Klient naszej firmy JB Partner możesz odstąpić od umowy.
 • Termin na odstąpienie od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od dnia otrzymania rzeczy przez konsumenta bez wskazywania przyczyny odstąpienia.
 • Termin na zwrot rzeczy do sprzedawcy wynosi 14 dni od dnia złożenia przez konsumenta do sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

UWAGA: uprawnienia do odstąpienia od umowy przysługują wyłącznie osobom fizycznym, które dokonują zakupu w celach niezwiązanych bezpośrednio z działalnością gospodarczą, towary zakupione na firmę nie podlegają zwrotowi.

W trosce o szybki proces zakończenia zwrotu proszę postępuj zgodnie z informacjami poniżej, ułatwi nam to komunikację i znacznie przyspieszy zwrot.


Jak odstąpić od umowy ?

 1. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy: www.jbpartner.pl/zwrot.pdf
 2. Zarejestruj zwrot na stronie w zakładce ZWROT:
  http://bok.jbpartner.pl/dodaj/2/Zwrot
 3. Zapakuj zakupiony sprzęt pamiętając by spakować wszystkie elementy zwracanego towaru tj. : przewody, kable zasilające itp. Do zwracanego towaru należy dołączyć kopię paragonu fiskalnego lub kopię fakturę VAT a jeśli konsument ich nie posiada sprzedawca prosi o przedstawienie innego dowodu nabycia zwracanego towaru u sprzedawcy np.: wyciągu z rachunku bankowego itp.
 4. Naklej na przesyłkę otrzymany numer lub przepisz go ręcznie.
 5. Wyślij przesyłkę na adres :
  JB Partner
  Dobieszków 2B
  92-701 Dobieszków z dopiskiem "ZWROT"


Pamiętaj: przesyłkę wysyłasz na swój koszt. Na zwrócenie sprzętu masz 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu. Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta – Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy