Zestaw głośnomówiący Xblitz X200 Bluetooth

75,00 zł
Brutto

 

 

 

http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/3.jpg

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY XBLITZ X200

OBSŁUGA DWÓCH TELEFONÓW JEDNOCZEŚNIE

Przenośny zestaw głośnomówiący został stworzony z myślą o wygodzie i swobodzie jaką daje bezprzewodowa komunikacja. Z podwójnie funkcjonalnym adapterem zasilającym może być używany w samochodzie, biurze, w domu, bez konieczności używania rąk. Z zaawansowanym technologicznie wbudowanym mikrofonem wyposażonym w rozwiązanie DSP usuwanie echa i tłumienie hałasu, zestaw osiąga wysoką funkcjonalność.

KILKA POWODÓW DLACZEGO WARTO POSIADAĆ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY


 1. Bezprzewodowe urządzenie pozwoli na korzystanie z niego w różnych miejscach
 2. Doskonały czysty dźwięk dzięki systemowi DSP i HD Voice
 3. Tryb multipoint który pozwala na współprace dwóch urządzeń bluetooth jednocześnie
 4. Do 20 godzin rozmów oraz 45 dni w stanie czuwania bez ładowania!
 5. Bezpieczne prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem.
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/9.jpg
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/5.jpg

Tryb Multipoint

Zestaw X200 może zostać podłączony równocześnie do dwóch telefonów. Nie musisz dłużej zajmować się odbieraniem rozmów przychodzących na telefon służbowy lub prywatny - Xblitz X200 zajmie się tym w bardzo łatwy sposób.

Idealne rozwiązanie

Zestaw głośnomówiący X200 od firmy Xblitz, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą dużo rozmów, nawet w samochodzie, i nie tylko. Urządzenie umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas prowadzenie samochodu bezpiecznie, bez odrywania rąk od kierownicy. Dzięki technologii Multipoint możemy połączyć go jednocześnie z dwoma urządzeniami, co jest bardzo wygodne dla osób noszących przy sobie telefon prywatny i służbowy.. Naszym zdaniem Zestaw głośnomówiący marki Xblitz działa tak samo skutecznie i sprawnie jak inne urządzenia tego typu. Np. Jabra Tour który jest jednak znacznie droższy.

Dlaczego warto mieć zestaw głośnomówiący ?

Wypadków spowodowanych przez jazdę samochodem rozmawiając przez telefon jest wiele. Korzystanie z zestawu głośnomówiącego znacząco zwiększa bezpieczeństwo. Zestawy są wygodne i praktycznie bezobsługowe. Jazda pod słońce bez okularów jest niebezpieczna, ale jazda z telefonem przy uchu jeszcze bardziej. W dzisiejszych czasach każdą drobnostkę załatwiamy przez telefon, więc dzwonimy do siebie dość często. Można to oczywiście ignorować, ale dzwonki rozpraszają, a nas kusi, żeby chociaż sprawdzić kto dzwoni. Ponadto w trakcie rozmowy przez komórkę zdecydowanie zawęża się pole widzenia, czas reakcji wydłuża się, a tor jazdy samochodu staje się nieco nierówny. Często potwierdzają to sami kierowcy, przyznając, że rozmowa przez telefon komórkowy jest czynnikiem, który najbardziej rozprasza ich uwagę podczas prowadzenia samochodu.
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/4.jpg
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/2.jpg

Co przewiduje taryfikator ?

Korzystanie podczas jazdy z telefonu wymagające trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku przez kierującego pojazdem – 200 zł + 5 pkt. Zgodnie z aktualnym taryfikatorem za opisane wykroczenie policjant ma prawo nałożyć mandat karny w wysokości 200 złotych. Bardziej dotkliwą karą dla wielu kierowców mogą okazać się jednak punkty karne przypisane do powyższego naruszenia. Kierowca, który w czasie jazdy samochodem korzysta z trzymanego w ręku telefonu otrzyma 5 punktów karnych, które następnie wpisane zostaną do ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Dla wielu pasjonatów korzystania z telefonu za kierownicą może to oznaczać rychłą utratę uprawnień do kierowania pojazdem z powodu przekroczenia limitu punktów. Pamiętać należy także o tym, iż zakaz korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku nie ogranicza się jedynie do zakazu prowadzenia rozmów telefonicznych. Dotyczy on również innych czynności wykonywanych przy użyciu trzymanego w dłoni telefonu, np. wysyłania wiadomości sms, przeglądania stron internetowych czy ustawiania nawigacji.

Najważniejsze cechy:

 1. Tryb multipoint współpraca z dwoma urządzeniami jednocześnie, doskonałe rozwiązanie dla ludzi którzy posiadają więcej niż jeden telefon
 2. Cyfrowe przetwarzanie sygnałów urządzenie charakteryzuje się doskonałą jakością dźwięku dzięki funkcji DSP
 3. Długi czas pracy akumulator pozwala na długie rozmowy nawet do 20 godzin
 4. Podwójne wejście USB Łączna moc podwójnego wejścia USB wynosi 5V/1,6A do ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń.
 5. Czas czuwania ponad miarę w trybie czuwania urządzenie może wytrzymać nawet do około 40 dni.
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/1.jpg
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/6.jpg

Dane techniczne:

 1. Bluetooth: Wersja 3.0 +EDR
 2. Częstotliwość pracy: 2.4 GHz
 3. Moc transmisji: Class 2
 4. Zasięg połączenia: 0-10 metrów
 5. Złącze ładowarki: DC5-6V 400 MA
 6. Wbudowana bateria: 3.7V (BL-5B)
 7. Czas ładowania: Około 3 godzin
 8. Czas rozmów: Około 17 godzin
 9. Tryb czuwania: Około 1000 godzin/41 dni
 10. Tryb pracy Multipoint: TAK
 11. Komunikaty głosowe: W języku angielskim
 12. Mikrofon: Tak, wbudowany
 13. Głośnik: Tak, wbudowany
 14. Odbieranie rozmów: Za pomocą jednego przycisku
 15. Wymiary: 12,0 x 5,4 x 2,0 cm
 16. Waga: 60 g

W zestawie:

 1. Zestaw głośnomówiący Xblitz X200
 2. Ładowarka sieciowa
 3. Kabel USB
 4. Instrukcja obsługi
 5. Gwarancja
 6. Dowód zakupu (paragon / faktura)
http://www.jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/x200/7.jpg