Radio samochodowe xblitz RF200 bluetooth

129,00 zł
Brutto

 

 

 

https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/1.jpg

Radio samochodowe z bluetooth i mikrofonem Xblitz RF200

Cechy:

 1. ROZMOWY TELEFONICZNE - Xblitz RF200 posiada wbudowany zestaw głośnomówiący, dzięki któremu prowadzenie rozmów Telefonicznych jest wygodne i bezpieczne. Dodatkowy mikrofon dołączany do zestawu zapewnia najwyższą jakość i czystość dźwięku.
 2. MUZYKA Z WIELU ŹRÓDEŁ - Xblitz RF200 to nie tylko odbiornik radiowy. Swoją ulubioną muzykę możesz odtwarzać przy pomocy karty microSD, pendrive’a, lub urządzeń wspierających technologię Bluetooth. Zapomnij o ograniczeniach i ciesz się swoją ulubioną muzyką!
 3. KOLOROWE PODŚWIETLENIE - Baw się kolorami swojego radia! Xblitz RF200 podświetla się aż w 7 barwach. Wybierz swój ulubiony kolor lub zmieniaj oświetlenie tak często, jak tylko chcesz.
 4. POCZUJ SWOBODĘ - W zestawie Xblitz RF200 znajdziesz pilot, który możesz wykorzystać podczas wspólnych wypadów ze znajomymi. Dzięki zdalnemu sterowaniu, każdy pasażer może poczuć się jak DJ!
 5. WYGODA UŻYTKOWANIA - Xblitz RF200 został zaprojektowany z myślą o komforcie korzystania z wszystkich funkcji. Uniwersalny design radia sprawia, że będzie pasował do wnętrza każdego samochodu.
Xblitz RF200 to radio samochodowe, które posiada szereg funkcji, które czyni je doskonałym zastępstwem dla fabrycznie wbudowanego do samochodu radia. Poza możliwością odbioru fal radiowych, Xblitz RF200 może również odtwarzać twoją ulubioną muzykę z pendrive’a, karty microSD lub urządzenia mobilnego połączonego z radiem przez Bluetooth lub port AUX. Dzięki temu różnorodnemu zestawowi opcji, możesz mieć listy utworów gotowe na każdą okazję. Radio obsługuje następujące formaty plików: MP3, WMA, WAV, APE, OGG oraz AAC. Ciesz się czystym dźwiękiem muzyki w każdych warunkach.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/2.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/3.jpg
Radio samochodowe Xblitz RF200 może również służyć za zestaw głośnomówiący dla twojego samochodu. Po sparowaniu urządzenia z telefonem, możesz go używać do przeprowadzania rozmów telefonicznych bez trzymania smartfona w dłoni. Dzięki temu twoja jazda na drodze jest bezpieczniejsza. Unikniesz również mandatu za trzymanie telefonu w trakcie prowadzenia samochodu. Do zestawu z radiem samochodowym Xblitz RF200 dołączony został dodatkowy mikrofon, dzięki któremu osoba po drugiej stronie słuchawki będzie mogła słyszeć twój głos jasno i wyraźnie.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/4.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/5.jpg
Radio samochodowe Xblitz RF200 posiada również tryb EQ, dzięki któremu można regulować tony niskie, wysokie, balans oraz kompensację głośności. Niezależnie, jaką muzykę preferujesz, możesz dostosować radio tak, by dało ci jak najlepszą jakość odtwarzanych utworów. Tryb EQ posiada również fabrycznie zakodowane ustawienia: pop, rock, classic oraz flat. W zestawie do radia samochodowego Xblitz RF200 dołączony jest pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu każdy w samochodzie może zmieniać stacje, kontrolować głośność urządzenia lub bawić się w DJa. Te rozwiązanie pozwala na dobrą zabawę w trakcie wspólnego wypadu, nawet dla osób siedzących na tylnych siedzeniach samochodu.
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/6.jpg
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/7.jpg

DANE TECHNICZNE

 1. Częstotliwości radiowe: FM/AM/RDS
 2. Bluetooth: Tak, v 5.0
 3. Moc wyjściowa: 4x50W
 4. Port AUX: Tak
 5. Obsługa kart microSD: Tak, do 32GB
 6. Port USB: Tak, obsługa pamięci Flash jako nośnika danych
 7. Funkcja zestawu głośnomówiącego: Tak, dodatkowy mikrofon w zestawie
 8. Podświetlenie przycisków: Tak, 7 kolorów: biały, fioletowy, błękitny, żółty, czerwony, niebieski, zielony
 9. Wspierane formaty audio: MP3/WMA/WAV/APE/OGG/AAC
 10. Ustawienia tonów: Tak, tony niskie/wysokie/balans/tłumienia
 11. Equalizer: pop/rock/classic/flat
 12. Pilot: Tak, w zestawie
 13. Wymiary: 187x57x155mm
 14. Waga: 434g
https://jbpartner.pl/zdjecia/sklep_www/xblitz/rf200/8.jpg