Oświetlenie Xenon HID i LED

Od dobrego oświetlenia samochodowego zależy bezpieczeństwo zarówno Twoje, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Wiedząc o tym, przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej klasy lampy ksenonowe, zużywające znacznie mniej energii, niż ich halogenowe odpowiedniki. Prosty montaż metodą Plug and Play sprawia, że możesz samodzielnie podłączyć je w miejsce dotychczasowych żarówek.

Korzystając z naszej oferty, nabędziesz lampy xenonowe, w których zastosowane zostały zabezpieczenia przed wahaniami napięcia. Warto także zaznaczyć, że światła ksenonowe już same w sobie charakteryzują się długą żywotnością i nawet po długiej i intensywnej eksploatacji zachowuje jasność niewiele mniejszą od początkowej. Co więcej, nie nagrzewają się tak jak halogeny.

Żarówki Xenon

Zauważ, że proponowane przez nas żarówki xenonowe są znacznie jaśniejsze od halogenów, a generowane przez nie światło nie tylko zapewnia lepszą widoczność, ale też mniej męczy wzrok, co jest szczególnie cenne w trakcie długich, nocnych podróży. Bezpieczeństwu sprzyja także fakt, że światło generowane przez xenony zazwyczaj jest szersze, niż w „tradycyjnych” lampach samochodowych.