Alarmy samochodowe

Pokaż opis

Posiadasz własny samochód? Jeżeli tak – pomyśl o zabezpieczeniu go przed kradzieżą i wyposaż swój pojazd w wysokiej jakości alarm samochodowy. Gdzie go szukać? Chociażby w naszym sklepie internetowym. Proponujemy różne warianty urządzeń wykrywających próbę kradzieży, w tym również takie, które posiadają własny system zasilania.

Oferowane przez nas alarmy samochodowe cechują się dużą uniwersalnością zastosowań. Pracują w dużym zakresie temperatur, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w trakcie mrozów, jak i w lecie, gdy zaparkujesz samochód w nagrzanym miejscu. Same urządzenia alarmowe pomimo niewielkich rozmiarów są wykonane bardzo solidnie. Co ważne, skonstruowano je w taki sposób, aby montaż był możliwie prosty.

Autoalarm - skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe

Zabezpieczenia samochodowe, które znajdziesz w naszym sklepie, charakteryzują się dużą czułością działania, a jednocześnie zastosowano w nich rozwiązania minimalizujące ryzyko fałszywych alarmów. Poszczególne modele wyposażono w czujniki reagujące na różne czynniki – nie tylko na próby włamania, lecz również na ruch wewnątrz kabiny.

Dzięki zróżnicowaniu zastosowanych czujników możesz wybrać standardowy autoalarm lub jego zaawansowane wersje, wykrywające próbę odholowania samochodu, a nawet reagujące na próbę kradzieży felg. Wybrane modele znajdują zastosowanie również w przypadku zabezpieczania motocyklu. Niskie ceny sprawiają, że praktycznie każdy może się w nie zaopatrzyć – nie czekaj więc i ochroń swoje auto!

Podkategorie

Nie znaleziono, przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj użyć wyszukiwarki, by znaleść to czego szukasz